بررسی تخصصی

نمایش MacRumors: Vision Pro Deep Dive به دنبال نسخه نمایشی WWDC ما

در اپیزود این هفته از نمایش MacRumors، تجربه استفاده از هدست ویژن پرو اپل و آنچه را که در سال آینده به فروش می‌رسد را بررسی می‌کنیم.

دن یکی از افراد خوش شانسی است که این شانس را داشته است که Vision Pro را امتحان کند، بنابراین تجربه شخصی او را با دستگاه مورد بحث قرار می دهیم. ما در مورد راحتی، بسته باتری خارجی، مکانیسم‌های ردیابی چشم و ورودی، و همچنین قیمت آن و اینکه آیا می‌تواند جایگزین دستگاه‌های موجود اپل شود، صحبت می‌کنیم.

ما در مورد فناوری ردیابی چشم Vision Pro و نوع خط سیری که خط تولید احتمالاً دنبال خواهد کرد فکر می کنیم. ما همچنین به این موضوع می پردازیم که آیا مک بوک ایر 15 اینچی اکنون که کاربران به آن دست یافته اند، انتظارات را برآورده کرده است یا خیر.

به نمایش MacRumors در Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید. نسخه ویدیویی نمایش را در سایت تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

اگر تا به حال به قسمت قبلی نمایش MacRumors گوش نداده اید، به بحث ما با اندرو ادواردز و کوین نتر از استودیوی اپل پادکست در اپل پارک گوش دهید تا در مورد اولین برداشت از هدست ویژن پرو و ​​موجی از اعلامیه های دیگر صحبت کنید. این شرکت در WWDC امسال ساخته شده است.

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند آرنولد کیم، بن سالینز، مارک گورمن، مارکوس کین، کریستوفر لاولی، فرانک مک شان، دیوید لوئیس، تایلر استالمن، جان پروسر، سام کول، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، سارا دیتسچی، لوک به آنها می پیوندند. میانی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر و رنه ریچی. همچنین می توانید برای ارتباط مستقیم با ما، به تالار گفتگوی The MacRumors Show بروید. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا