بررسی تخصصی

تیم کوک، مدیر عامل اپل، در دانشگاه گالاودت سخنرانی آغاز کرد

تیم کوک، مدیر عامل اپل، امروز سخنرانی آغازین خود را در دانشگاه گالاودت در واشنگتن دی سی، که تنها دانشگاهی در جهان است که دانش آموزان ناشنوا و کم شنوا در آن زندگی می کنند و به صورت دوزبانه به زبان اشاره آمریکایی و انگلیسی می آموزند، ایراد کرد.

دانشگاه تیم کوک گالودت
کوک در طول سخنرانی خود به دانشجویان کارشناسی گفت که یکی از توصیه های او این است که در طول زندگی با ارزش های خود رهبری کنید.

“برای ساختن زندگی ای که معنا و تحقق را فراهم می کند، چه چیزی لازم است؟” گفت کوک “هیچ کس نمی تواند به این سوال برای شما پاسخ دهد، و این شامل من نیز می شود. هیچ ویژگی آیفون وجود ندارد که بتواند به کمک شما بیاید. هوش مصنوعی خوب است، اما آنقدرها هم خوب نیست. با این حال، من یک توصیه مهم دارم که می خواهم به اشتراک بگذارم. – آنقدر مهم است که تنها نصیحتی است که امروز به اشتراک می‌گذارم. و آن این است: هر کاری که انجام می‌دهید، با ارزش‌هایتان پیش بروید.

کوک گفت که هدف اپل همیشه ایجاد فناوری‌ای بوده است که زندگی مردم را غنی می‌کند و افزود که این شرکت تنها با تمرکز بی‌وقفه بر ارزش‌های خود، مانند در دسترس قرار دادن فناوری برای همه، اطمینان از حفظ حریم خصوصی، می‌تواند به این هدف دست یابد. حقوق اساسی بشر و مسئولیت زیست محیطی

شروع به صورت زنده در یوتیوب پخش شد:

سخنرانی کوک پس از آن انجام شد که فیلم Apple TV + “CODA” برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد. داستان فیلم حول محور زن جوانی به نام روبی است که تنها عضو شنوا یک خانواده ناشنوا است. با استفاده از زبان اشاره، روبی به عنوان مترجم برای والدین خود عمل می کند، در حالی که برای کسب و کار مشکل قایق ماهیگیری خانواده خود کار می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا