بررسی تخصصی

تیم کوک در مصاحبه جدید با آیفون 14 از طریق ماهواره، آینده توییتر و موارد دیگر صحبت می کند.

در مصاحبه جدید با صبح های CBSتیم کوک، مدیر عامل اپل، طیف وسیعی از موضوعات، از جمله SOS جدید اضطراری آیفون 14 را از طریق ویژگی ماهواره، آینده توییتر، و معنای آن برای برنامه در اپ استور و آنچه که بعد از کناره گیری کوک در آینده خواهد بود، لمس کرد. به عنوان مدیر عامل شرکت

کوک در تیزر این مصاحبه در اوایل این هفته گفت که اپل در بحبوحه ابهامات اقتصادی استخدام خود را عمدی انجام خواهد داد. در بحبوحه گزارش‌هایی که شرکت استخدام‌ها را متوقف کرده است، کوک گفت: «این بدان معناست که ما به استخدام ادامه می‌دهیم، اما در همه جای شرکت استخدام نمی‌کنیم. در مصاحبه کامل، کوک در مورد SOS اضطراری آیفون 14 از طریق ویژگی ماهواره صحبت کرد که اوایل این هفته برای کاربران آیفون 14 در ایالات متحده و کانادا راه اندازی شد.

من یک کوهنورد هستم، و به همین دلیل اغلب در مکان‌هایی که خدماتی وجود ندارد بیرون می‌روم، و شما هم نمی‌خواهید نظرسنجی در آنجا برگزار شود. اما اکنون، داشتن توانایی تماس در مواقع اضطراری بسیار بزرگ است. می‌دانید، اگر به پارک‌های ملی بروید، پارک‌های ملی عمدتاً تحت پوشش خدمات تلفن همراه نیستند، و بنابراین این اتفاق همیشه برای مردم رخ می‌دهد، و این احساس بسیار خوبی است که می‌توانید با ماهواره‌ای که در فاصله 100 مایلی دورتر است صحبت کنید. پانزده هزار مایل در ساعت

کوک همچنین به موضع اپل در مورد حریم خصوصی اشاره کرد و گفت که این شرکت به “مکیدن این اطلاعات” اعتقادی ندارد. [user data] وارد فضای ابری شوید تا در مورد آن تصمیم بگیرید.” کوک اضافه کرد: “ما معتقدیم که حداقل سطح اطلاعاتی را که برای ارائه خدمات به کسی نیاز داریم به دست آوریم.”

برای اولین بار، کوک همچنین درباره تحولات اخیر توییتر پس از تصاحب آن توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اظهار نظر کرد. هنگامی که از کوک پرسیده شد تغییرات اخیر برای رابطه بین توییتر و اپل و حضور این برنامه در اپ استور چه معنایی دارد، گفت: “آنها می گویند که به تعدیل ادامه می دهند و بنابراین من روی آنها برای انجام این کار حساب می کنم زیرا فکر نمی‌کنم کسی واقعاً بخواهد سخنان نفرت‌انگیز روی پلتفرم خود باشد.”

در طول مصاحبه، کوک از پاسخ مستقیم به سوالی در مورد آینده خود در اپل خودداری کرد و در عوض گفت: “این یک امتیاز مادام العمر است که اینجا باشم.” او در پایان گفت: “و من با افرادی که واقعا دوست دارم با آنها کار کنم کار می کنم و با آنها وقت می گذرانم. بنابراین، به خاطر اپل در زندگی من شادی زیادی وجود دارد. و تصور زندگی بدون اپل واقعاً سخت است.”

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا