بررسی تخصصی

تیم کوک، مدیر عامل اپل در نامه ای به سنای ایالات متحده از قوانین قوی حفظ حریم خصوصی حمایت می کند.

تیم کوک، مدیر عامل اپل، امروز نامه ای به سنای ایالات متحده نوشت و از قوانین قوی حفظ حریم خصوصی در سطح فدرال حمایت کرد. به نظر می رسد این نامه در پاسخ به یک لایحه پیشنهادی دو حزبی با عنوان “قانون حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده های آمریکا” است که انواع داده هایی را که شرکت ها می توانند از افراد جمع آوری کنند و نحوه استفاده آنها از آن مشخص می کند.

تیم کوک، مدیر عامل اپل در نامه ای به سنای ایالات متحده از قوانین قوی حفظ حریم خصوصی حمایت می کند.
نامه، به دست آمده توسط MacRumorsخطاب به ماریا کانتول (D-WA)، رئیس کمیته بازرگانی، علم و حمل و نقل سنای ایالات متحده، و فرانک پالون (D-NJ)، رئیس کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان ایالات متحده، ارسال شده است.

در این نامه، کوک گفت اپل به حمایت از تلاش‌ها در سطح فدرال برای ایجاد حفاظت از حریم خصوصی قوی برای مصرف‌کنندگان ادامه می‌دهد. کوک اضافه کرد که اپل از پیش‌نویس پیشنهادهایی که رهبران سنا تهیه کرده‌اند تشویق می‌شود و بر اعتقاد اپل مبنی بر اینکه حریم خصوصی یک حقوق اساسی بشر است، تاکید کرد. کوک گفت که در حالی که اپل برای محافظت از حریم خصوصی کاربران مبارزه می کند، “تنها کنگره می تواند حفاظت از حریم خصوصی قوی برای همه آمریکایی ها فراهم کند.”

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

کرسی های عزیز کانتول و پالون و اعضای رتبه بندی ویکر و مک موریس راجرز:

از شما برای کار مداوم شما در مورد قانون حفظ حریم خصوصی متشکریم. اپل به حمایت از تلاش‌ها در سطح فدرال برای ایجاد حفاظت از حریم خصوصی قوی برای مصرف‌کنندگان ادامه می‌دهد، و ما از پیش‌نویس پیشنهادهایی که دفاتر شما تهیه کرده‌اند دلگرم هستیم.

ما می دانیم که مسائل باقی مانده ای وجود دارد که باید حل شوند، اما به نظر می رسد زمینه های توافق بسیار بیشتر از اختلافات است. پیش‌نویس‌های شما حمایت‌های قابل‌توجهی برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند، و ما برای ارائه حمایت قوی خود برای دستیابی به این هدف مشترک می‌نویسیم. با کار شما، همراه با فراخوان پرزیدنت بایدن برای محافظت بهتر از حریم خصوصی کودکان، به نظر می رسد آمریکایی ها بیش از هر زمان دیگری به دستیابی به حمایت های معنادار از حریم خصوصی نزدیک شده اند.

در اپل، ما معتقدیم که حریم خصوصی یک حقوق اساسی بشر است. به همین دلیل است که ما به طور مداوم از قوانین جامع حفظ حریم خصوصی دفاع کرده‌ایم و در صورت امکان به این روند کمک کرده‌ایم. همچنین به همین دلیل است که ما همیشه محصولات و ویژگی هایی ساخته ایم که به طور پیش فرض از کاربران و اطلاعات آنها محافظت می کند. ما این کار را با به حداقل رساندن داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنیم، پردازش تا حد امکان داده‌ها در دستگاه کاربر، دادن شفافیت به کاربران در مورد داده‌های جمع‌آوری‌شده و کنترل نحوه استفاده از آن‌ها، و ایجاد سیستم‌های قوی برای محافظت از داده‌های کاربر در همه ما انجام می‌دهیم. محصولات و خدمات.

در حالی که اپل به نوآوری و توسعه راه های جدید برای محافظت از داده های کاربران ادامه می دهد، تنها کنگره می تواند حفاظت از حریم خصوصی قوی برای همه آمریکایی ها فراهم کند. عدم ادامه این قانون مهم متأسفانه باعث تداوم یک رویکرد تکه تکه به حقوق حریم خصوصی می شود که بسیاری از آنها را بدون استانداردهای سختگیرانه ای که امیدواریم در نتیجه کار سخت شما مشاهده کنیم، باقی می گذارد.

ما قویاً از شما می‌خواهیم در اسرع وقت قوانین جامع حفظ حریم خصوصی را پیش ببرید و آماده هستیم تا در روزهای آینده به این روند کمک کنیم.

خالصانه،
تیم کوک
مدیر عامل، اپل

ماه گذشته، اپل تبلیغ جدیدی را به اشتراک گذاشت که ویژگی‌های حریم خصوصی آیفون مانند شفافیت ردیابی برنامه و محافظت از حریم خصوصی ایمیل را برجسته می‌کند که برای ارائه شفافیت و کنترل بیشتر کاربران هنگام جمع‌آوری اطلاعات شخصی طراحی شده‌اند.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا