بررسی تخصصی

برنامه «Creative Studios» به فروشگاه‌های اپل در هفت شهر دیگر گسترش می‌یابد

اپل امروز اعلام کرد که ابتکار «Creative Studios» در فروشگاه خود امسال به هفت شهر دیگر در سراسر جهان از جمله نشویل، میامی، برلین، میلان، تایپه، توکیو و سیدنی گسترش خواهد یافت. این برنامه همچنین برای دومین سال خود در شیکاگو، واشنگتن، دی سی، نیویورک، لندن، پاریس، بانکوک و پکن بازخواهد گشت.

اپل امروز در استودیوی خلاقانه اپل، دیوار ویدئویی انجمن می 2022 را راه اندازی کرد
اپل گفت این ابتکار برای “حمایت از جوانانی که با موانعی برای دریافت آموزش خلاقانه با کیفیت روبرو هستند” طراحی شده است. جلسات رایگان شرکت کنندگان را با مربیان اپل و بیش از 30 شریک غیر انتفاعی که در زمینه هایی مانند کتاب، طراحی اپلیکیشن، رادیو، پادکست، عکاسی، فیلم، تلویزیون و موسیقی تخصص دارند، مرتبط می کند.

جلسات «Creative Studios» که برای عموم آزاد است نیز در مکان‌های منتخب فروشگاه Apple میزبانی می‌شوند و ثبت‌نام رایگان در وب‌سایت «Today at Apple» در دسترس است.

Deirdre O’Brien، مدیر اپل گفت: فروشگاه‌های ما مدت‌هاست که بستری برای نمایش استعدادهای بزرگ هنرمندان محلی فراهم کرده‌اند، و تیم‌های خرده‌فروشی ما مفتخر هستند که در حمایت از خلاقیت در جوامع خود و ایجاد مکانی که در آن از همه استقبال می‌شود، نقش داشته باشند. معاون ارشد خرده‌فروشی و مردم. ما از متخصصان خلاق اپل، اعضای تیم خرده‌فروشی و شرکای محلی خود بسیار سپاسگزاریم که با هم این امکان را برای ما فراهم می‌کنند تا دسترسی به آموزش رایگان هنری و مربیگری را به جوامع بیشتری گسترش دهیم.»

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا