بررسی تخصصی

برترین ها: iOS 15.5 عرضه شد، پیشرفت هدست AR/VR اپل، ایرپاد USB-C؟

ما فقط دو هفته از WWDC فاصله داریم و اپل در حال تکمیل کار روی نسخه‌های اصلی سیستم عامل فعلی با برخی به‌روزرسانی‌های نهایی است و برای پیش‌نمایش نسخه‌های اصلی بعدی آماده می‌شود.

برترین ها: iOS 15.5 عرضه شد، پیشرفت هدست AR/VR اپل، ایرپاد USB-C؟
در همین حال، شایعاتی در مورد تغییر اپل به USB-C نه تنها برای مدل‌های آینده آیفون، بلکه همچنین اکوسیستم لوازم جانبی آن که در حال حاضر به Lightning متکی است، منتشر می‌شود، در حالی که به نظر می‌رسد هدست‌های AR/VR اپل و موارد دیگر به عرضه نزدیک‌تر می‌شوند، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید. جزئیات در مورد این داستان ها و بیشتر!

اپل iOS 15.5 را با به روز رسانی کیف پول و پادکست منتشر کرد

پس از نزدیک به شش هفته آزمایش بتا، اپل این هفته iOS 15.5، iPadOS 15.5، macOS Monterey 12.4، watchOS 8.6، tvOS 15.5 و نرم افزار HomePod نسخه 15.5 را به صورت عمومی منتشر کرد. اپل همچنین یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای استودیو نمایشگر با بهبود وب‌کم منتشر کرد.

iOS 15 5 انتشار انگشت شست


ما فهرستی از همه چیزهای جدید در iOS 15.5، از جمله به‌روزرسانی‌های کیف پول و برنامه پادکست اپل، امنیت ارتباطات در برنامه پیام‌ها که به کشورهای بیشتری گسترش می‌یابد و موارد دیگر را گردآوری کرده‌ایم.

اپل در حال حاضر آماده سازی موج بعدی به روز رسانی های نرم افزاری خود را آغاز کرده است و اولین نسخه های بتا iOS 15.6، iPadOS 15.6، macOS Monterey 12.5، watchOS 8.7، tvOS 15.6 و نرم افزار HomePod نسخه 15.6 اکنون در دسترس هستند. این به روز رسانی ها احتمالاً شامل رفع اشکال و تغییرات جزئی خواهد بود.

اولین بتا عمومی iOS 16 که در ماه جولای پیش بینی می شود، همزمان با سومین بتای توسعه دهنده خواهد بود.

طبق گفته های منتشر شده، در حال حاضر اولین نسخه بتای عمومی iOS 16 در کنار سومین بتای توسعه دهنده iOS 16 منتشر می شود. بلومبرگمارک گورمن.

ماک iOS 16 برای ویژگی


با نسخه‌های قبلی، از جمله iOS 15، اولین نسخه بتا عمومی با نسخه بتا توسعه‌دهنده دوم مطابقت داشت، اما Gurman پیشنهاد کرد که اپل ممکن است امسال با نسخه بتای عمومی iOS 16 از برنامه عقب‌تر عمل کند. مثل همیشه، برنامه های اپل همچنان روان و قابل تغییر هستند.

اپل ویژگی‌های دسترسی iOS 16 مانند Apple Watch Mirroring را پیش‌نمایش می‌کند

اپل این هفته ویژگی‌های دسترسی جدید را پیش‌نمایش کرد که اواخر امسال با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در سراسر پلتفرم‌های این شرکت در دسترس خواهند بود. این به احتمال زیاد مربوط به iOS 16، macOS 13 و سایر به روز رسانی هایی است که انتظار می رود ماه آینده در WWDC معرفی شوند.

ویژگی های سیستم عامل Apple Accessibility 2022


ویژگی‌های دسترسی جدید عبارتند از: Door Detection، Apple Watch Mirroring، زبان‌های جدید VoiceOver، زیرنویس‌های زنده در iPhone، iPad و Mac و غیره.

AirPods، MagSafe Battery Pack و دیگر لوازم جانبی اپل نیز شایعه شده است که به USB-C سوئیچ می کنند

تحلیلگر Ming-Chi Kuo در این هفته ادعا کرد که لوازم جانبی اپل مانند AirPods، MagSafe Battery Pack و سه گانه Magic Keyboard/Mouse/Trackpad در “آینده قابل پیش بینی” به USB-C تغییر خواهند کرد.

AirPods Pro


کو این پیش بینی را چند روز پس از ادعای اپل به اشتراک گذاشت که اپل قصد دارد حداقل یک مدل آیفون 15 را با درگاه USB-C به جای لایتنینگ در سال 2023 عرضه کند، چیزی که رگولاتورهای اتحادیه اروپا به دنبال آن بوده اند.

هدست اپل رو به اتمام است و هیئت مدیره نسخه نمایشی دریافت می کند

به نظر می رسد هدست AR/VR اپل که مدت ها شایعه شده بود، در مراحل نهایی توسعه قرار دارد، زیرا Gurman این هفته گزارش داد که هیئت مدیره اپل اخیراً نسخه نمایشی از این دستگاه را دریافت کرده است.

مفهوم هدست apple ar 2


طبق گزارش Gurman، اپل همچنین توسعه نرم‌افزاری را که روی هدست اجرا می‌شود، افزایش داده است، به طوری که انتظار می‌رود این پلتفرم «realityOS» یا به اختصار «rOS» نامیده شود. انتظار می رود این هدست در سال 2023 عرضه شود.

همچنین شایعاتی در مورد هوم پاد جدید و نسخه بالاتر صفحه نمایش استودیو اپل می شنویم.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای کوچک از هفته با بررسی تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

بنابراین اگر می‌خواهید داستان‌های برتر مانند خلاصه بالا را هر هفته به صندوق ورودی ایمیل خود تحویل دهید، مشترک شدن در خبرنامه ما!

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا