بررسی تخصصی

برترین ها: iOS 17، iPhone 15، و اپل واچ های جدید منتشر شدند

ممکن است در این هفته رویداد رسانه ای وجود نداشته باشد، اما این بدان معنا نیست که همه چیز در دنیای اپل به طور باورنکردنی شلوغ نبود. هفته با انتشار رسمی iOS 17 و به‌روزرسانی‌های مربوطه آغاز شد، و پس از آن روزانه چکیده‌ای از بررسی رسانه‌ها برای همه سخت‌افزارهای جدید دریافتی وجود داشت.

داستان های برتر 23 سپتامبر 2023
همه اینها با معرفی روز جمعه سری آیفون 15، مدل های اپل واچ سری 9 و اولترا 2 و AirPods Pro بهینه شده با قاب USB-C به اوج خود رسید. چیزهای زیادی برای باز کردن همه اینها وجود دارد، بنابراین برای همه جزئیات به ادامه مطلب بروید!

ویژگی های iOS 17: راهنمای مگا نهایی

پس از بیش از سه ماه آزمایش بتا، iOS 17 روز دوشنبه برای آیفون XS و جدیدتر منتشر شد. به‌روزرسانی نرم‌افزار رایگان شامل طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و تغییرات جدید است، بنابراین برای پوشش جامع همه چیز جدید، راهنمای مگا iOS 17 ما را بررسی کنید.

ویژگی راهنمای نهایی iOS 17 2
اپل همچنین iPadOS 17، watchOS 10 و tvOS 17 را منتشر کرد، در حالی که macOS Sonoma در روز سه شنبه منتشر خواهد شد.

فقط iOS 17 را نصب کنید؟ در اینجا 12 کاری که ابتدا باید انجام دهید آورده شده است

پس از نصب iOS 17 بر روی آیفون خود، ابتدا لیست 12 کاری را که باید انجام دهید بررسی کنید تا از ویژگی های کلیدی جدید به روز رسانی کامل استفاده کنید و برخی از تنظیمات جدید موجود را پیکربندی کنید.

فقط ویژگی iOS 17 را نصب کنید
ما همچنین برخی از برنامه‌های محبوب آیفون و اپل واچ را که قبلاً با پشتیبانی از ویجت‌های صفحه اصلی تعاملی و برخی ویژگی‌های جدید iOS 17 و watchOS 10 به‌روزرسانی شده‌اند، جمع‌آوری کرده‌ایم.

بررسی آیفون 15 پرو: پیشرفت‌ها فراتر از USB-C هستند

آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس جدید اینجا هستند! قبل از راه اندازی روز جمعه، اولین بررسی های دستگاه ها توسط رسانه های منتخب و کانال های یوتیوب به اشتراک گذاشته شد. مطمئن شوید که جعبه گشایی و ویدیوی عملی اولیه ما و همچنین پنج دلیل اصلی ما را بررسی کنید که چرا ممکن است بخواهید آیفون 15 پرو مکس را در بالای لیست انتخاب کنید.

آیفون 15 پرو مکس 5 بهترین ویژگی ها Thumb 1
ما همچنین بررسی های اولیه آیفون 15 و آیفون 15 پلاس، اپل واچ سری 9 و اولترا 2 و AirPods Pro به روز شده با جعبه شارژ USB-C را جمع آوری کرده ایم.

هشدار: قبل از انتقال اطلاعات از آیفون دیگر، آیفون 15 خود را به iOS 17.0.2 به روز کنید

اگر فقط یک آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو یا آیفون 15 پرو مکس را جعبه گشایی می‌کنید، قبل از انتقال داده‌ها به دستگاه از آیفون دیگر، مطمئن شوید که دستگاه را به iOS 17.0.2 به روز کنید، در غیر این صورت ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید. .

آیفون 15 خود را به iOS 17 به روز کنید
یک صفحه اعلان به روز رسانی در اوایل فرآیند راه اندازی ظاهر می شود، اما این مرحله را نادیده نگیرید، در غیر این صورت ممکن است آیفون 15 کاملاً جدید خود را روی صفحه لوگوی اپل گیر کرده و برای بازیابی آن باید آن را به رایانه متصل کنید.

راهنمای خرید آیفون 15 پرو در مقابل 15 پرو مکس: 10 تفاوت در مقایسه

در طول هفته گذشته، ما مجموعه‌ای از راهنمای خرید را برای کمک به مشتریان در تصمیم‌گیری خرید به اشتراک گذاشته‌ایم، از جمله یکی برای آیفون 15 پرو در مقابل آیفون 15 پرو مکس که 10 تفاوت عمده را بین دستگاه‌ها مقایسه می‌کند.

راهنمای خرید آیفون 15 پرو در مقابل 15 پرو مکس
ما همچنین راهنماهایی را برای آیفون 15 در مقابل آیفون 15 پرو، اپل واچ سری 9 در مقابل اولترا 2 و موارد دیگر به اشتراک گذاشته ایم که همه آنها در صفحه راهنمای خرید MacRumors فهرست شده اند.

مدل‌های آیفون 15 دارای تنظیمات جدیدی برای جلوگیری از شارژ بیش از 80 درصد هستند.

همه مدل‌های آیفون 15 و آیفون 15 پرو دارای تنظیمات جدیدی برای سلامت باتری هستند که از شارژ بیش از 80 درصدی دستگاه‌ها در همه زمان‌ها جلوگیری می‌کند.

ویژگی لاین آپ آیفون 15 پرو
این تنظیم جدید جدا از ویژگی شارژ باتری بهینه شده قبلی اپل است، که صرفاً شارژ را بیش از 80 درصد به تأخیر می اندازد تا زمان بهتری بر اساس روال شارژ روزانه دستگاه برسد.

مدل‌های آیفون 15 نیز تعداد چرخه باتری را در برنامه تنظیمات نشان می‌دهند.

نحوه استفاده از تمام ویژگی های جدید AirPods Pro در iOS 17

iOS 17 چندین ویژگی را به همه نسل دوم AirPods Pro اضافه می کند، از جمله Adaptive Audio، Conversation Awareness و Personalized Volume، و ما نحوه استفاده از همه آنها را توضیح داده ایم.

airpods pro 2
به خاطر داشته باشید که این ویژگی‌های نرم‌افزاری در نسل دوم AirPods Pro که در سپتامبر 2022 منتشر شد نیز موجود است، بنابراین برای استفاده از آنها نیازی به به‌روزرسانی به مدل جدید USB-C نیست.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

بنابراین اگر می‌خواهید داستان‌های برتر مانند خلاصه بالا را هر هفته به صندوق ورودی ایمیل خود تحویل دهید، مشترک شدن در خبرنامه ما!

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا