بررسی تخصصی

tvOS 17 اکنون در دسترس است و FaceTime را به Apple TV 4K می آورد

از طریق یکپارچه‌سازی قدرتمند سخت‌افزار و نرم‌افزار، Apple TV 4K با راه‌اندازی FaceTime در tvOS 17 امروز تبدیل به یک دستگاه اتاق نشیمن همه‌کاره‌تر می‌شود و راه‌های جدیدی برای ارتباط با خانواده و دوستان ارائه می‌دهد.1 کاربران می‌توانند مستقیماً از Apple TV 4K تماس بگیرند یا در iPhone یا iPad تماس بگیرند و آنها را به Apple TV 4K بسپارند. FaceTime در Apple TV 4K از پشتیبانی دوربین تداومی برای اتصال بی‌سیم به iPhone یا iPad بهره می‌برد و از دوربین‌ها و میکروفون‌های دستگاه‌ها استفاده می‌کند تا شرکت‌کنندگان را در تلویزیون دور هم جمع کند.

اواخر امسال، برنامه‌های جدید tvOS از Webex توسط Cisco و Zoom از Continuity Camera بهره خواهند برد و قابلیت‌های ارتباطی خود را به Apple TV 4K گسترش خواهند داد. توسعه‌دهندگان می‌توانند از APIهای دوربین تداومی در Apple TV 4K نهایت استفاده را ببرند تا iPhone یا iPad را در برنامه‌های tvOS خود ادغام کنند و تجربه‌های سرگرمی مشترک و فراگیر جدیدی را برای اتاق نشیمن ایجاد کنند.

همچنین با tvOS 17 در Apple TV 4K و Apple TV HD قابلیت‌های توسعه یافته با سیری نیز وجود دارد. کاربران می‌توانند سؤالات عمومی‌تری بپرسند و پاسخ‌های مفیدی دریافت کنند، که سیری را حتی راحت‌تر و مفیدتر می‌کند.

ویژگی های اضافی موجود با tvOS 17:

  • آ دوباره طراحی شده است مرکز کنترل در اپل تی وی دسترسی کاربران به تنظیمات و اطلاعات کلیدی را در کل تجربه Apple TV آسان تر از همیشه می کند. از صفحه اصلی، مرکز کنترل اکنون وضعیت سیستم، از جمله زمان و نمایه فعال را نشان می‌دهد و با سایر جزئیات مفید بر اساس فعالیت کاربر گسترش می‌یابد.
  • جدید یاب از راه دور سیری در آیفون ادغام یکپارچه خود را با Apple TV تقویت می کند. کاربران می توانند کنترل از راه دور Apple TV را در داخل Control Center در آیفون راه اندازی کنند تا Siri Remote (نسل دوم) خود را پیدا کنند. با نزدیک‌تر شدن کاربران به کنترل از راه دور، یک دایره روی صفحه بزرگ می‌شود تا حرکت آنها را هدایت کند.
  • تعامل با Apple Music Sing و دوربین تداوم به کاربران این امکان را می دهد تا خود را روی صفحه ببینند و فیلترهای سرگرم کننده را در حین آواز خواندن به آهنگ های مورد علاقه خود اضافه کنند.2
  • حافظه ها به عنوان محافظ صفحه نمایش به کاربران اجازه دهید از عکس‌های انتخاب‌شده از کتابخانه شخصی، کتابخانه مشترک یا هر دو در صفحه بزرگ لذت ببرند.
  • تقویت دیالوگ دیالوگ را از نویز پس‌زمینه جدا می‌کند و آن را به کانال مرکزی منتقل می‌کند تا کاربران بتوانند با وضوح بیشتری آنچه را که درباره جلوه‌ها، اکشن و موسیقی در یک فیلم یا برنامه تلویزیونی در Apple TV 4K گفته می‌شود، در صورت جفت شدن با HomePod (نسل دوم) بشنوند. ).
tvOS 17 به عنوان یک به روز رسانی نرم افزار رایگان برای Apple TV 4K و Apple TV HD در دسترس است. ویژگی ها در معرض تغییر هستند. برخی از ویژگی ها ممکن است در همه مناطق یا همه زبان ها یا در همه دستگاه ها در دسترس نباشند. برای اطلاعات بیشتر، به apple.com/apple-tv-4k مراجعه کنید.
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا