بررسی تخصصی

توییتر می‌تواند هفته آینده شارژ برای تأیید را آغاز کند، طبق گزارش‌ها، دکمه ویرایش برای همه کاربران خواهد آمد

طبق گزارشی جدید، توییتر قصد دارد از هفته آینده به عنوان بخشی از برنامه مالک جدید الون ماسک برای کسب درآمد بیشتر از پلتفرم رسانه اجتماعی، از کاربران برای نشان های تأیید چک آبی دریافت کند.

توییتر ایلان ماسک
این نشان‌ها بخشی از اشتراک 8 دلاری در توییتر آبی خواهد بود، افزایشی 3 دلاری نسبت به قیمت فعلی 4.99 دلار در ماه، که همچنین شامل اولویت در پاسخ‌ها، اشاره‌ها و جستجو، امکان ارسال ویدیو و صدا طولانی است. و نصف تعداد تبلیغات کاربرانی که پرداخت نمی کنند.

برای کاربرانی که قبلاً نشان تأیید را دارند، مانند افراد مشهور، روزنامه‌نگاران و سایر تأثیرگذاران برجسته، «chief twit» ماسک قصد دارد به آنها یک «مهلت چند ماهه» بدهد قبل از اینکه مجبور شوند برای نشان پرداخت کنند یا آن را گم کنند. ، مطابق با بلومبرگ، به نقل از افراد آشنا با این طرح ها. طبق گزارش‌ها، توییتر به حساب‌های دولتی و همچنین حساب‌های موجود در مناطقی که توییتر نمی‌تواند هزینه پرداخت را دریافت کند، اجازه می‌دهد تا تأیید شوند.

این شرکت همچنین قصد دارد دسترسی به عملکرد ویرایش خود را که در حال حاضر محدود به پرداخت هزینه مشترکان توییتر آبی است، گسترش دهد. انتظار می‌رود همه دارندگان حساب توییتر به ویژگی ویرایش طولانی‌مدت درخواست دسترسی داشته باشند، و این ممکن است در اوایل هفته آینده اتفاق بیفتد، اگرچه زمان‌بندی برنامه‌های توییتر همچنان ممکن است تغییر کند. بلومبرگمنابع

طرح دریافت هزینه برای نشان تأیید آبی با جنجال مواجه شده است، به طوری که برخی از دارندگان برجسته نشان مخالفت کردند و گفتند که هزینه آن را پرداخت نمی کنند.

برخی از منتقدان ماسک را متهم کرده‌اند که «هزینه‌ای برای آزادی بیان» دریافت می‌کند، به این معنا که کاربرانی که هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنند، پست‌هایشان کاهش می‌یابد یا ساکت می‌شود. با این حال، برخی دیگر از این حرکت حمایت کرده‌اند و با ماسک موافقت کرده‌اند که به حذف ربات‌ها و سایر حساب‌های اسپم کمک می‌کند.

ماسک به سرعت در حال تلاش برای کسب درآمد از توییتر است، زیرا این شبکه اجتماعی در طول تاریخ چندان سودآور نبوده است. ماسک علاوه بر ایجاد تغییراتی در توییتر بلو، همچنین گفته است که قصد دارد سرویس ویدیویی Vine را بازگرداند. شایعات حاکی از آن است که ماسک بیش از 50 مهندس تسلا را برای کار روی ویژگی های جدید به توییتر منتقل کرده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا