بررسی تخصصی

ارتقاء سنسورهای حرکتی در AirPods Pro 2 برای فعال کردن ردیابی تناسب اندام

طبق گزارش‌ها، نسل دوم AirPods Pro اپل می‌تواند برای اولین بار به لطف حسگرهای حرکتی به‌روز شده، از قابلیت‌های ردیابی تناسب اندام برخوردار باشد.

apple airpods pro snap
سال گذشته، بلومبرگمارک گورمن گفت که نسل دوم AirPods Pro دارای حسگرهای حرکتی به روز شده و تمرکز بر ردیابی تناسب اندام خواهد بود. پیش از این، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، پیشنهاد کرده بود که اپل به دنبال افزودن ویژگی های سلامت و تناسب اندام به AirPods در دراز مدت است.

شایان ذکر است، اپل یک سیستم نظارت بر تناسب اندام درون گوش را به ثبت رسانده است که یک حسگر بیومتریک پیشرفته را برای تشخیص معیارهای فیزیولوژیکی از جمله دما، ضربان قلب، سطح تعریق و موارد دیگر، از طریق تماس با پوست و از طریق حسگرهای حرکتی داخلی، ادغام کرده است.

در حال حاضر اطلاعات کمی درباره نحوه عملکرد ردیابی تناسب اندام در نسل دوم AirPods Pro وجود دارد، اما اگر این ویژگی در اواخر سال جاری ظاهر شود، ادغام با حلقه های فعالیت اپل واچ بسیار محتمل به نظر می رسد. به‌روزرسانی نرم‌افزاری آتی اپل برای آیفون، iOS 16، حلقه حرکت را برای همه کاربران، حتی اگر اپل واچ نداشته باشند، گسترش می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد یک هدف حرکت روزانه را در برنامه تناسب اندام تنظیم کنند و ببینند کالری‌های فعالشان چگونه به بسته شدن کمک می‌کند. حلقه آنها کاربران همچنین می توانند حلقه Move خود را برای انگیزه بیشتر با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

حسگرهای حرکتی آیفون می‌توانند مراحل، مسافت، پروازهای صعود شده و تمرینات را از برنامه‌های شخص ثالث ردیابی کنند، که می‌توانند به تخمینی از کالری فعال تبدیل شوند تا به هدف حرکت روزانه کاربران کمک کنند. استفاده از AirPods برای جمع‌آوری داده‌های مربوط به فعالیت‌های بیشتر، به‌ویژه برای کاربرانی که اپل واچ ندارند، ممکن است اکنون با توجه به گسترش آتی حلقه Move توسط اپل به همه آیفون‌ها، محتمل‌تر باشد.

فراتر از قابلیت‌های ردیابی تناسب اندام، انتظار می‌رود نسل دوم AirPods Pro دارای طراحی مشابه مدل فعلی، حسگرهای تشخیص پوست به جای سنسورهای IR، یک تراشه بی‌سیم «به‌طور قابل توجهی ارتقا یافته»، پشتیبانی از پخش کدک صوتی بدون افت اپل (ALAC) باشد. و یک جعبه شارژ با انتشار صدا برای اهداف ردیابی مکان.

انتشارات صنعت Kuo، Gurman و تایوان دیجی تایمز بارها گفته‌اند که AirPods Pro 2 در نیمه دوم سال 2022 عرضه می‌شود. Kuo عرضه ایرپاد پرو 2 را به سه ماهه چهارم سال 2022 که از اکتبر تا دسامبر سال اجرا می‌شود، کاهش داده است، بنابراین مدل جدید اکنون به احتمال زیاد فقط چند ماه دیگر فاصله دارد. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای دقیق AirPods Pro 2 ما را ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا