بررسی تخصصی

دولت ایالات متحده محدودیت‌های Sideloading و Web App در iOS را بررسی می‌کند

اداره ملی ارتباطات و اطلاعات (NTIA) تحقیقاتی را در مورد رقابت در اکوسیستم های اپلیکیشن موبایل آغاز کرده است.

لوگوی اپل پرچم ما صاف است
از طرف وزارت بازرگانی ایالات متحده، NTIA اکنون در حال درخواست نظراتی در مورد رقابت در اکوسیستم های برنامه های تلفن همراه است. این تحقیقات با یک فرمان اجرایی در مورد ارتقای رقابت در اقتصاد آمریکا از ژوئیه سال گذشته با هدف ارائه توصیه‌هایی برای بهبود رقابت، کاهش موانع ورود و به حداکثر رساندن سود کاربران آغاز شد. فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن توضیح داد:

بخش فناوری اطلاعات آمریکا از دیرباز موتور نوآوری و رشد بوده است، اما امروزه تعداد کمی از پلتفرم‌های اینترنتی مسلط از قدرت خود برای حذف شرکت‌کنندگان در بازار، استخراج سود انحصاری و جمع‌آوری اطلاعات شخصی صمیمی استفاده می‌کنند که می‌توانند برای خود از آنها بهره‌برداری کنند. مزیت – فایده – سود – منفعت. بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر اقتصاد برای بقای خود به آن پلتفرم ها و چند بازار آنلاین وابسته هستند…

درخواست رسمی برای اظهار نظر با جزئیات فهرست می کند که چگونه iOS احتمالاً به عنوان بخشی از تحقیقات مورد بررسی قرار می گیرد، با سؤالات مربوط به مزایای توسعه یک برنامه مستقل برای یک پلت فرم در مقایسه با برنامه های وب چند پلتفرمی، نحوه عملکرد برنامه های وب در تلفن همراه. پلتفرم‌ها، در دسترس بودن روش‌های دیگر توزیع برنامه، و بارگذاری جانبی برنامه. توجه ویژه ای به “موانع منحصر به فرد” iOS داده شده است که مانع از استفاده کاربران و توسعه دهندگان از برنامه های وب، برنامه های فروشگاه های برنامه های جایگزین یا برنامه های جانبی می شود.

در درخواست توضیح توضیح می‌دهد: «اقتصاد اپلیکیشن‌ها در حال تبدیل شدن به یک روش اساسی برای تعامل آمریکایی‌ها با محیط‌شان است، بنابراین، بسیار مهم است که این بازار قوی، باز، نوآورانه و امن باشد – و بدون موانعی برای ورود و رشد باشد. “

ثبت فدرال اکنون برای نظرات مردم در مورد رقابت در اکوسیستم برنامه های تلفن همراه باز است. اطلاعات جمع‌آوری‌شده به‌عنوان بخشی از تحقیقات برای اطلاع‌رسانی برنامه رقابتی پرزیدنت بایدن در اواخر سال جاری مورد استفاده قرار گیرد.

اکوسیستم اپل به طور فزاینده ای توسط دولت های سراسر جهان از جمله بریتانیا، ژاپن، کره جنوبی، اتحادیه اروپا و غیره تحت نظارت شدید قرار می گیرد، با اشتهای روشن از سوی تنظیم کننده های جهانی برای بررسی الزامات مربوط به بارگذاری جانبی برنامه و قابلیت همکاری.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا