بررسی تخصصی

اپل واچ Ultra User بدنه تیتانیوم را برای طراحی Deuglify تغییر می دهد

یکی از کاربران اپل واچ اولترا، بدنه دستگاه جدید خود را تغییر داده است تا رنگ نارنجی دکمه Action را حذف کند تا از نظر بصری جذاب‌تر شود.

apple watch ultra deuglify 1
اپل واچ اولترا اولین طراحی مجدد کامل اپل واچ را از زمان معرفی خط تولید آن در سال 2014 ارائه می دهد و در حالی که این طراحی با تحسین بسیاری از کاربران مواجه شده است، برخی از اندازه دستگاه و ظاهر جسورانه جدید آن انتقاد کرده اند. در یک موضوع در MacRumors در انجمن ها، کاربر “perezr10” نظر خود را در مورد طراحی اپل واچ اولترا ارائه کرد:

اولاً، فکر می‌کنم هیچ اشکالی در ظاهر Ultra برای بازار مورد نظر خود وجود ندارد. ساعت های اسپرت مقاوم باید به این شکل باشند. و تقریباً همه آنها انجام می دهند. چیزهایی که در مورد Ultra دوست ندارم دلایل عملی برای بودن دارند. من برای دویدن از ساعت گارمین اسپرت بسیار زیبا استفاده می کردم.

اما… من هرگز نمی خواستم گارمینم را برای سر کار یا بیرون از خانه بپوشم. و فکر نمی‌کنم هر زمان که لباس می‌پوشم هرگز بخواهم این Ultra را بپوشم.

زمانی که استفاده از آن را به عنوان یک ساعت معمولی روزمره در نظر می‌گیرم، از پنج چیز در مورد طراحی متنفرم. “قد بلند”، قوز پشت که محافظ تاج است، سوراخ‌های همه جا، دکمه نارنجی، و روکشی که شبیه آلومینیوم استارلایت بود. در مورد سه مورد اول کاری نمی توان کرد، اما دو مورد آخر قابل حل هستند.

آنها با استفاده از ابزار برقی Dremel، دو تغییر بصری کلیدی را در Apple Watch Ultra ایجاد کردند که با حذف لایه رنگی «نارنجی بین‌المللی» با کنتراست بالا روی دکمه Action شروع شد.

دکمه اکشن apple watch ultra deuglify


سپس کاربر به تمام پوشش تیتانیوم Apple Watch Ultra با استفاده از یک لایه براق کننده ساینده درشت، روکشی برس داده شده و از اثر سندبلاست یکنواخت دستگاه اصلی دور شد.

apple watch ultra deuglify 2


تیتانیوم برس خورده حاصل بسیار شبیه بدنه برخی از مدل‌های Apple Watch Edition است که در تیتانیوم برس‌کاری شده با سری 5، سری 6 و سری 7 موجود بودند. اپل خط تولید اپل واچ ادیشن را پس از راه‌اندازی آن متوقف کرد. اپل واچ اولترا.

apple watch ultra deuglify مقایسه شدPerezr10 اپل واچ اولترا را در مقایسه با تیتانیومی اپل واچ سری 5 اصلاح کرده است.

“ممکن است به مذاق همه خوش نیاید، اما باید بگویم، بعد از این مدت من واقعاً Ultra خود را بیشتر دوست دارم. هنوز هم هرگز آن را با کت و شلوار نمی پوشم، اما به احتمال زیاد اکنون هنگام بیرون رفتن از آن استفاده خواهم کرد. و در شهر با شلوار جین، “perezr10 اضافه کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا