بررسی تخصصی

والمارت برنامه های جمعه سیاه را با فروش یک ماهه از امروز فاش می کند

فروش جمعه سیاه Walmart با یک رویداد خرید آنلاین که در روز جمعه، 10 نوامبر به مکان‌های خرده‌فروشی گسترش می‌یابد، به طور رسمی آغاز شده است. تخفیف‌های بسیار زیادی در این فروش وجود دارد، از جمله قیمت‌های پایین همیشه در AirPods 2 و Apple Watch. سری 9.

تزئینات جدید والمارتتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Walmart است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

برنامه جمعه سیاه والمارت

فروش جمعه سیاه Walmart به صورت آنلاین برای اعضای Walmart+ آغاز شده است و این پنجره انحصاری تا ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی ادامه خواهد داشت. پس از این زمان، هر کسی می‌تواند تا دو روز آینده از وب‌سایت والمارت و سپس جمعه در فروشگاه‌ها، این فروش را خریداری کند.

همین الگو در هفته جمعه سیاه نیز یافت می شود. معاملات جدید چهارشنبه، 22 نوامبر، ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی، فقط برای اعضای Walmart+ به صورت آنلاین ظاهر می شود. سپس فروش آن بعدازظهر به روی همه باز خواهد شد و پس از آن در فروشگاه ها در جمعه، 24 نوامبر – جمعه سیاه.

  • چهارشنبه، 8 نوامبر – تخفیف‌ها به صورت آنلاین از ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی برای اعضای Walmart+ و ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی برای سایرین شروع می‌شود.
  • جمعه، 10 نوامبر – معاملات در فروشگاه ها شروع می شود
  • چهارشنبه، 22 نوامبر – تخفیف‌ها به صورت آنلاین از ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی برای اعضای Walmart+ و ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی برای سایرین شروع می‌شود.
  • جمعه، 24 نوامبر – معاملات جمعه سیاه در فروشگاه ها شروع می شود
  • دوشنبه، 27 نوامبر – معاملات Cyber ​​Monday به صورت آنلاین شروع می شود

عضویت Walmart+

اگر عضو Walmart+ نیستید، می‌توانید در طول این رویداد 50 درصد تخفیف برای عضویت برای مدت زمان محدود دریافت کنید. شما 49 دلار برای یک سال Walmart+ پرداخت خواهید کرد، و این پیشنهاد فقط تا بعد از ظهر امروز در ساعت 2:59 بعد از ظهر به وقت شرقی اجرا می شود.

معاملات در حال حاضر در دسترس است

مانند بسیاری از خرده فروشان، پیشنهادات جمعه سیاه Walmart گسترده و متنوع است. نشانه‌های اصلی را در بازی‌های ویدیویی، لوازم خانگی، تلویزیون، محصولات خانه هوشمند، بلندگوها، هدفون‌ها و موارد دیگر خواهید دید. ما برخی از دسته بندی های عمده تخفیف را در بخش های زیر تقسیم کرده ایم، و به یاد داشته باشید که در حالی که بسیاری از این فروش‌ها در حال حاضر فعال هستند، اگر عضو Walmart+ نباشید، برخی از آنها تا اواخر روز ظاهر نمی‌شوند..

سیب

والمارت با برخی از معاملات پرفروش اپل که با ایرپاد 2 با قیمت 69 دلار شروع می شود، از 129 دلار کاهش یافته است. این یک قیمت پایین بی سابقه است که فروش معمولی را که در این جفت مشاهده می کنیم حدود 30 دلار شکست می دهد.

سیب والمارت
برای اپل واچ، اینها اولین تخفیف‌های عمده‌ای است که در مدل‌های سری 9 جدید ردیابی کرده‌ایم. شما می توانید 50 دلار تخفیف برای هر دو مدل 41 میلی متری و 45 میلی متری GPS Apple Watch Series 9 در Walmart دریافت کنید، و هر دو قیمت های جدید و کم سابقه ای دارند.

تلویزیون ها

تلویزیون های والمارت

بازی های ویدیویی

والمارت ps5

سمعی

صدای والمارت

دستگاه های پخش جریانی

زیور آلات روکو

کامپیوترها

تزئینات لپ تاپ hp

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2023 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا