بررسی تخصصی

والمارت هنوز با وجود درخواست‌های بسیاری از مشتریان، پرداخت اپل را در ایالات متحده نمی‌پذیرد

آ جستجوی سریع در توییتر فاش می‌کند که والمارت روزانه با درخواست‌های متعددی برای پذیرش Apple Pay مواجه می‌شود، اما این خرده‌فروش بزرگ هنوز هم سرویس ضربه به پرداخت آیفون را در بیش از 4700 فروشگاه خود در سراسر ایالات متحده نمی‌پذیرد.

ویژگی Apple Pay
والمارت در عوض متعهد به سرویس پرداخت خود به نام Walmart Pay است که از طریق برنامه Walmart در آیفون در دسترس است. به جای استفاده از فناوری NFC مانند Apple Pay و بسیاری دیگر از کیف‌پول‌های موبایل، Walmart Pay به مشتریان این امکان را می‌دهد تا یک کد QR نمایش داده شده در پرداخت را اسکن کنند تا هزینه خرید خود را با کارت پرداخت ذخیره شده در برنامه پرداخت کنند.

یکی از سخنگویان والمارت گفت: «ما NFC را قبول نداریم و در عوض راه‌حل‌های مناسبی مانند Walmart Pay را پیاده‌سازی کرده‌ایم که پرداخت‌های آسان و بدون لمس را در هر گوشی هوشمندی به مشتریانمان ارائه می‌دهد. MacRumors این هفته. ما همچنین روی فناوری‌های نوآورانه‌ای سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که فراتر از پرداخت‌ها هستند، مانند Scan & Go، که به اعضای Sam’s Club و Walmart+ اجازه می‌دهد تا از پرداخت به‌کلی دور بزنند.»

مطمئناً مزایایی برای والمارت در ارائه خدمات پرداخت تلفن همراه خود دارد، از جمله دریافت مشتریان بیشتر برای دانلود برنامه Walmart، توانایی ردیابی سابقه خرید مشتری و اجتناب از هزینه های Apple Pay، اما واضح است که Walmart یکی از موارد خود را نادیده می گیرد. متداول ترین درخواست های مشتریان در نتیجه.

Apple Pay کمی بیش از هشت سال پیش، در 20 اکتبر 2014 راه اندازی شد. در یک بیانیه مطبوعاتی در اوایل سال جاری، اپل گفت که Apple Pay در بیش از 90 درصد خرده فروشان ایالات متحده پذیرفته شده است، با برخی از انبارهای اصلی مانند Walmart، The Home Depot، لو و کروگر. Walmart در اواخر سال 2020 پذیرش Apple Pay را در کانادا آغاز کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا