بررسی تخصصی

YouTube در حال کار بر روی سرویس بازی «Playables».

به نظر می رسد یوتیوب در حال توسعه یک سرویس بازی جدید به نام «Playables» است روزنامه وال استریت. این سرویس به کاربران امکان می‌دهد بازی‌ها را روی دستگاه‌های تلفن همراه یا رایانه‌های رومیزی انجام دهند و در داخل با کارمندان Google در حال آزمایش است.

ویژگی عمومی YouTube 1
به نظر می رسد Playables بازی های فوری را از طریق وب سایت YouTube یا برنامه های تلفن همراه YouTube ارائه می دهد و جایگزینی برای محتوای ویدیویی ارائه می دهد. در بیانیه ای، سخنگوی یوتیوب گفت روزنامه وال استریت که «بازی مدت‌هاست که در یوتیوب مورد توجه قرار گرفته است» و این شرکت «همیشه در حال آزمایش ویژگی‌های جدید است»، اما سخنگوی از اظهارنظر خاص در مورد Playables خودداری کرد.

گوگل قبلاً سرویس بازی ابری Stadia را داشت، اما در سپتامبر گذشته اعلام کرد که قصد دارد آن را تعطیل کند. گوگل اعلام کرد که این سرویس نتوانست جذابیتی را که گوگل انتظار داشت به دست آورد و Stadia رسما در ژانویه 2023 بسته شد.

Playables همان بازی مبتنی بر ابر را به عنوان Stadia ارائه نمی دهد و به جای عناوین کنسول، روی بازی های ساده تمرکز دارد. یکی از بازی های موجود Stack Bounce است، یک بازی آرکید که در آن بازیکنان با توپ آجرها را می شکنند.

هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه Playables چه زمانی می تواند راه اندازی عمومی را ببیند، وجود ندارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا