بررسی تخصصی

1Password 8 برای iOS و Android با طراحی و ویژگی های جدید منتشر شد

AgileBits امروز از انتشار 1Password 8 برای iOS و Android خبر داد و انتشار نسخه جدید را تکمیل کرد و برابری را با برنامه های دسکتاپ و تلفن همراه برقرار کرد.


1Password 8 برای تلفن همراه، بازخورد مشتری را که طی راه اندازی دسترسی اولیه در اوایل سال جاری جمع آوری شده است، در نظر می گیرد و شامل یک صفحه اصلی قابل تنظیم جدید است.

کاربران می‌توانند صفحه اصلی را به روش‌های مختلفی شخصی‌سازی کنند، مانند برجسته کردن موارد دلخواه، ترتیب مجدد بخش‌ها، مشاهده موارد ایجاد شده اخیر، پین کردن فیلدهای خاص از ورود به سیستم و افزودن اقدامات سریع.

داشبورد جدید Watchtower برای اولین بار در 1Password 8 برای دسکتاپ دیده شد و به موبایل نیز راه یافت. داشبورد برای ارائه هشدارهای عملی و دیدی جامع از خطرات و آسیب‌پذیری‌های امنیتی طراحی شده است، با این هدف که ادمین‌ها و کاربران 1Password بتوانند با شناسایی و به‌روزرسانی سریع رمزهای عبور ضعیف، 2FA غیرفعال و گذرواژه‌های در معرض خطر محافظت از خود را آسان کنند. خطر.

Copy of 1Password 8 for mobile Watchtower Dashboard iOS Watchtower Weak Passwords Android - 1Password 8 برای iOS و Android با طراحی و ویژگی های جدید منتشر شد


نوار پیمایش همیشه روشن به روز شده همچنین به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت به صفحه اصلی دسترسی داشته باشند، موارد را جستجو کنند و تنظیمات برج مراقبت یا برنامه را باز کنند. همچنین شامل آیکون های آیتم های جدید، تایپوگرافی، نماهای دقیق برای اقلام و خزانه ها و موارد دیگر است.

1Password 8 برای iOS برای دانلود در اپ استور در دسترس است. برای دسترسی نامحدود در چندین پلتفرم، از جمله iOS، macOS، Windows، Android و غیره، به اشتراک نیاز است، با قیمت جداگانه 3.99 دلار در ماه. یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه در دسترس است.

اپل نسخه‌های بتا عمومی جدید iOS 16.1 و iPadOS 16.1 را با Stage Manager برای مدل‌های قدیمی‌تر iPad Pro عرضه می‌کند.
>
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا