بررسی تخصصی

4 بهترین تخفیف جمعه سیاه در لوازم جانبی iPad و iPhone

امروز مجموعه‌ای از تخفیف‌ها را در لوازم جانبی محبوب iPad و iPhone دنبال می‌کنیم، که بیشتر آن‌ها قبل از جمعه سیاه به قیمت‌های بسیار پایینی رسیده‌اند. این شامل صفحه کلید جادویی، کیبورد جادویی 11 اینچی، اپل پنسیل 2 و شارژر MagSafe Duo است.

4 بهترین تخفیف جمعه سیاه در لوازم جانبی iPad و iPhoneتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

برای بررسی عمیق همه بهترین معاملات جاری جمعه سیاه، می‌توانید از راهنمای ما در اینجا دیدن کنید بهترین تخفیف های اپل جمعه سیاه اولیه.

آمازون با اپل پنسیل ۲ شروع به قلم می کند 89.00 دلار در حال حاضر، از 129.00 دلار کاهش یافته است. این حدود 5 دلار بالاتر از قیمت پایین قبلی آمازون است، بنابراین هنوز یک معامله محکم است.

آمازون با حرکت به سمت صفحه کلیدهای iPad، Magic Keyboard Folio را تخفیف می دهد 169.00 دلار، از 249.00 دلار کاهش یافته است. این صفحه کلید با آی‌پد نسل دهم کار می‌کند و قیمت فروش جدید آمازون اکنون شدیدترین تخفیفی است که تا به حال برای این لوازم جانبی دنبال کرده‌ایم.

اگر iPad Pro 11 اینچی دارید، می توانید آن را با صفحه کلید جادویی iPad Pro 11 اینچی مطابقت دهید. 199.00 دلار در آمازون، از 299.00 دلار کاهش یافته است. این یکی در دو رنگ سفید و مشکی موجود است و یکی دیگر از بهترین قیمت های تاریخ است.

تنها نقطه ضعف تخمین حمل و نقل فعلی آمازون است که تخمین سخاوتمندانه یک تا چهار هفته ای برای حمل و نقل دارد. این هنوز تحویل تا کریسمس را تضمین می کند، بنابراین اگر به دنبال خرید آن به عنوان هدیه هستید و می خواهید از این تخفیف خوب استفاده کنید، قطعا اکنون زمان خرید است.

در نهایت، آمازون شارژر MagSafe Duo را برای آن در نظر گرفته است 98.50 دلار این هفته، از 129.00 دلار کاهش یافته است. Woot هفته گذشته این لوازم جانبی را حدود 94 دلار داشت، اما این فروش اکنون منقضی شده است و آمازون اکنون دومین قیمت مناسب برای هر کسی است که تخفیف Woot را از دست داده است.

اگر فقط به دنبال شارژر MagSafe هستید، فروش Woot هنوز در دسترس است. می توانید آن را دریافت کنید 29.99 دلار در شرایط جدید (با بسته بندی فله) در آنجا، که فروش فعلی آمازون را حدود 5 دلار شکست می دهد.

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2023 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا