بررسی تخصصی

اپل سفت‌افزار جدیدی را برای AirPods Pro 2 منتشر کرد

اپل امروز یک بروزرسانی سیستم عامل جدید را برای AirPods Pro 2 معرفی کرد که شامل مدل لایتنینگ و مدل جدید USB-C می شود. سیستم عامل جدید نسخه 6B32 است که نسبت به سیستم عامل 6A305 که در ماه اکتبر معرفی شد، افزایش یافته است.

airpods pro 2 صورتی
اپل جزئیاتی درباره ویژگی‌هایی که ممکن است در میان‌افزار به‌روزرسانی‌شده گنجانده شود، ارائه نمی‌کند، بنابراین مشخص نیست که چه چیز جدیدی در به‌روزرسانی وجود دارد، اما نسخه‌های نرم‌افزار قبلی عملکردهای معرفی‌شده در iOS 17 را اصلاح کرده‌اند.

iOS 17 چندین ویژگی جدید مانند Adaptive Audio را برای AirPods Pro 2 اضافه کرد. صدای تطبیقی، که ترکیبی از ANC و شفافیت است، به منظور ارائه یک تجربه صوتی ایده آل است که صداهای بلند یا حواس پرتی را مسدود می کند.

صدای تطبیقی ​​شامل آگاهی مکالمه و میزان صدای شخصی شده است. هوشیاری مکالمه زمانی را تشخیص می‌دهد که کسی با شما صحبت می‌کند، صدای پخش‌شده را کاهش می‌دهد و صدای پس‌زمینه را کاهش می‌دهد تا بتوانید بشنوید. ولوم شخصی‌شده برای تنظیم سطح صدا، ترجیحات گوش دادن شما و نویز موجود در محیط را در نظر می‌گیرد.

از دیگر ویژگی‌های جدید می‌توان به گزینه‌ای برای بی‌صدا کردن و بی‌صدا کردن میکروفون با فشار دادن روی پایه AirPods Pro، سوئیچ خودکار سریع‌تر بین دستگاه‌ها و پشتیبانی از فعال‌سازی سیری بدون درج کلمه بیدار «Hey» اشاره کرد.

اپل دستورالعملی در مورد نحوه ارتقای نرم افزار AirPods ارائه نمی دهد، اما سیستم عامل معمولاً در حالی که AirPods به یک دستگاه iOS متصل است، بصورت هوایی نصب می شود. قرار دادن ایرپادها در کیس، اتصال ایرپادها به منبع تغذیه و سپس جفت کردن ایرپادها به دستگاه iOS یا مک، به روزرسانی را مجبور می کند.

با دنبال کردن این مراحل می‌توانید AirPods یا AirPods Pro خود را بررسی کنید:

  • AirPods Pro خود را به دستگاه iOS خود وصل کنید.
  • برنامه تنظیمات را باز کنید.
  • روی General ضربه بزنید.
  • روی About ضربه بزنید.
  • روی AirPods ضربه بزنید.
  • به عدد کنار «نسخه سفت‌افزار» نگاه کنید.

اگر در مورد چیزهای جدید در نسخه سیستم عامل اطلاعات بیشتری کسب کنیم، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا