بررسی تخصصی

آمازون موضوع را به دستگاه‌های اکو می‌آورد، اما تا اوایل سال آینده از iOS پشتیبانی نمی‌کند

آمازون امروز اعلام کرد که 17 دستگاه Echo خود را برای پشتیبانی از استاندارد جدید خانه هوشمند Matter از طریق Wi-Fi در ماه آینده به روز می کند. آستانه. عرضه مرحله‌ای در ابتدا فقط در Android پشتیبانی می‌شود و به آن دستگاه‌های Echo اجازه می‌دهد فقط به عنوان کنترل‌کننده برای دوشاخه‌ها، لامپ‌ها و سوئیچ‌ها عمل کنند. پشتیبانی آمازون Matter در اوایل سال آینده گسترش خواهد یافت و شامل دستگاه‌های iOS و شبکه‌های Thread می‌شود و پشتیبانی از دسته‌های بیشتری از دستگاه‌های هوشمند به مرور زمان ارائه می‌شود.

آمازون پژواک ماده
آمازون گفت آستانه که به دلیل تعداد زیاد دستگاه‌های درگیر و پیچیدگی انتقال همه چیز به استاندارد جدید، رویکردی مرحله‌ای دارد.

کریس دسنزو، مهندس اصلی آمازون و مدیر هیئت مدیره CSA این شرکت، در مصاحبه ای با The Verge توضیح داد: “ما در حال ارائه پشتیبانی از Matter به بیش از 100 میلیون دستگاه در 30 دستگاه Echo و Eero هستیم.” “این تلاشی است که در مقیاس و پیچیدگی بی سابقه است. این یک معامله بزرگ است و ما باید مطمئن شویم که به آرامی پیش می رود.”

به ویژه، او به کمبود محصولات موجود در سایر دسته‌های Matter برای آزمایش آمازون اشاره کرد. “خیلی نیستن [Matter-compatible] هنوز قفل‌ها، سایه‌بان‌های پنجره‌ها و ترموستات‌ها وجود دارد، و ما می‌خواهیم ابتدا همه چیز را در برنامه بتا آزمایش کنیم.”

ظاهراً عرضه تاخیری پشتیبانی در iOS نیز به دلیل نیازهای اپل است، به طوری که آمازون می گوید که ارتقاء برنامه Alexa برای iOS برای سازگاری با Matter مستلزم استفاده از API های جدیدی است که اپل به تازگی منتشر کرده است و آمازون باید آنها را آزمایش کند تا مطمئن شود همه چیز درست است. به درستی کارمیکنه.

آستانه می‌گوید دستگاه‌های اکو زیر ماه آینده با پشتیبانی از Matter به‌روزرسانی می‌شوند: Echo Dot (نسل پنجم)، Echo Dot (نسل پنجم) با ساعت، اکو (نسل چهارم)، Echo Dot (نسل سوم، انتشار 2018)، Echo Studio، Echo Show 8 (نسل دوم، نسخه 2021)، Echo Show 10 (نسل سوم)، Echo Show 5 (نسل دوم، نسخه 2021)، Echo Dot (نسل سوم) با ساعت، Echo Dot (چهارم) -gen) با Clock، Echo Show 5، Echo (v3)، Echo Dot (نسل چهارم)، Echo Input، Echo Flex، Echo Plus (v2) و Echo Show 8. دستگاه های دیگر Echo و Eero ارتقا را دریافت خواهند کرد. در اوایل سال 2023

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا