بررسی تخصصی

برنامه محبوب Reddit Apollo در 30 ژوئن خاموش می شود

کریستین سلیگ، توسعه دهنده آپولو، امروز اعلام کرد که اپلیکیشن محبوب شخص ثالث Reddit Apollo از 30 ژوئن بسته می شود. این خبر پس از آن منتشر شد که Reddit تصمیم گرفت توسعه دهندگان را ملزم به پرداخت مبلغ غیر منطقی برای دسترسی به API خود کند.

آپولو برای ویژگی Reddit
سلیگ در اواخر ماه مه گفت که Reddit برای 50 میلیون درخواست 12000 دلار دریافت می کند و با توجه به تعداد افرادی که از Apollo استفاده می کنند، این امر منجر به هزینه 20 میلیون دلاری در سال می شود که پرداخت آن برای Selig غیرممکن است.

Reddit با وجود اعتراض کاربران و ناظران Reddit که به برنامه‌های شخص ثالث متکی هستند، از برنامه‌های قیمت‌گذاری خود کوتاهی نکرده است و این تغییر ادامه فعالیت آپولو را غیرممکن می‌کند.

Apollo محبوب ترین برنامه شخص ثالث Reddit است، در درجه اول به دلیل کاری که Selig در آن انجام داده است. او مرتباً ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید را اضافه می‌کند و با کاربران ارتباط برقرار می‌کند تا درباره عملکردهای جدید بازخورد دریافت کند. Reddit برنامه خود را حفظ می کند، اما گزینه های ویژگی مشابه آپولو را ندارد و کاربرانی که به برنامه Apollo متکی هستند بدون شک از این چرخش رویدادها ناامید خواهند شد.

طی چند روز گذشته، Selig تلاش کرده تا با Reddit معامله کند، اما واضح است که Reddit هیچ برنامه‌ای برای ارائه قیمت API معقول‌تر ندارد. Reddit در واقع ادعا کرده است که Selig سعی کرده است از شرکت پول اخاذی کند و Apollo را به طور ناکارآمد اداره می کند، اما نتوانسته است اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه می توان این برنامه را برای کاهش استفاده از API بهبود بخشد، ارائه دهد.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا