بررسی تخصصی

مارک زاکربرگ می گوید اپل ویژن پرو “راه حل جادویی” ندارد

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، امروز در یک جلسه شرکتی با کارمندان، به اعلامیه اپل در مورد Vision Pro پاسخ داد. آستانهالکس هیث. زاکربرگ گفت Vision Pro هیچ “راه حل جادویی” ندارد که متا به آن فکر نکرده باشد و “هفت برابر بیشتر” از هدست Quest 3 که اخیراً معرفی شده است، قیمت دارد.

زاکربرگ ویژن پرو
نظرات کامل زاکربرگ، همانطور که توسط آستانه:

اپل بالاخره هدست خود را معرفی کرد، بنابراین می‌خواهم یک لحظه در مورد آن صحبت کنم. من واقعا کنجکاو بودم ببینم قرار است چه چیزی بفرستند. و بدیهی است که من هنوز آن را ندیده ام، بنابراین با بازی کردن با آن و اینکه ببینیم چه اتفاقی می افتد و مردم چگونه از آن استفاده می کنند، بیشتر یاد خواهم گرفت.

با توجه به آنچه که در ابتدا دیدم، می‌توانم بگویم خبر خوب این است که هیچ نوع راه‌حل جادویی برای هیچ یک از محدودیت‌های قوانین و فیزیک وجود ندارد که تیم‌های ما تا به حال کاوش نکرده و به آن فکر نکرده‌اند. آنها با یک صفحه نمایش با وضوح بالاتر رفتند، و بین آن و تمام فناوری هایی که برای تغذیه آن در آنجا قرار دادند، هفت برابر بیشتر هزینه دارد و اکنون آنقدر انرژی نیاز دارد که اکنون برای استفاده از آن به یک باتری و یک سیم وصل شده به آن نیاز دارید. آنها این مبادله طراحی را انجام دادند و ممکن است برای مواردی که دنبال می کنند منطقی باشد.

اما نگاه کنید، من فکر می‌کنم که اعلام آنها واقعاً تفاوت در ارزش‌ها و چشم‌اندازی را که شرکت‌های ما به این موضوع ارائه می‌کنند، به گونه‌ای که فکر می‌کنم واقعاً مهم است، نشان می‌دهد. ما نوآوری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما تا حد امکان در دسترس و مقرون به صرفه برای همه هستند و این بخش اصلی کاری است که انجام می دهیم. و ما ده ها میلیون کوئست فروخته ایم.

مهمتر از آن، دیدگاه ما برای فراجهان و حضور اساساً اجتماعی است. این در مورد مردم است که به روش های جدید تعامل می کنند و به روش های جدید احساس نزدیکی می کنند. دستگاه ما نیز در مورد فعال بودن و انجام کارها است. در مقابل، هر دمویی که آنها نشان دادند شخصی بود که خودشان روی یک مبل نشسته بودند. منظورم این است که این می تواند چشم انداز آینده محاسباتی باشد، اما این چیزی نیست که من می خواهم. یک تفاوت فلسفی واقعی از نظر نحوه برخورد ما با این موضوع وجود دارد. و دیدن آنچه که آنها در آنجا ارائه می کنند و چگونه آنها قرار است رقابت کنند، من را هیجان زده تر کرد و از بسیاری جهات خوش بین شدم که کاری که ما انجام می دهیم مهم است و موفق می شود. اما این یک سفر سرگرم کننده خواهد بود.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا