بررسی تخصصی

اپل هنوز در مورد وزن ویژن پرو و ​​بند بالای سر اختیاری صحبت نکرده است

با دوری از همه پوشش خبری و ویدئوهای نمایشی که اپل برای هدست ویژن پرو خود منتشر کرده است، اکثر مردم به دلیل عدم درک اینکه یک بند اضافی اختیاری برای دستگاه وجود دارد که بالای سر قرار می گیرد، بخشیده می شوند.

ویژن پرو روی بند سر

هنوز از ویدیوی اصلی WWDC اپل که بند روی سر را در حال استفاده نشان می دهد

بند اضافی احتمالاً وزن بیشتری را پراکنده می کند و مانع از جابجایی آسان هدست در هنگام حرکت کاربر می شود. این تنها یک بار در سخنرانی اصلی WWDC اپل ظاهر شد، در یک صحنه کوتاه که در آن مردی ایستاده و فیلمی از بازی کودکان با حباب ها با استفاده از دوربین های رو به بیرون هدست ضبط می کند.

در غیر این صورت، تنها با نبود آن در مواد بازاریابی اپل قابل توجه است. در واقع، اپل حتی به بند سر اختیاری اشاره نکرده است، اما برخی از کسانی که این هفته این هدست را به صورت حضوری در کوپرتینو امتحان کردند، مانند MacRumors فیلمبردار دن باربرا، توانست از آن استفاده کند.

دن در ویدیوی برداشت اولیه خود گفت: “بسیاری از مردم احتمالاً فقط با دیدن برخی از تصاویر مطبوعاتی این را نمی دانستند، اما گروه دیگری وجود دارد که بالای سر شما می رود.”

به نظر او، با بند اضافی متصل شده، ویژن پرو “از نظر وزن چندان دور از هدست های دیگر نیست”، اما “کار بسیار خوبی در پراکنده کردن آن وزن” و نه چندان سنگین جلوه دادن آن انجام می دهد. او افزود: “من فکر می کنم بیشتر مردم مایل به استفاده از آن هستند.”

اپل وزن ویژن پرو را فاش نکرده است، اما تصمیم اپل برای تخلیه باتری به یک بسته خارجی، گویای نیاز به سبک نگه داشتن هدست تا حد ممکن است. هدبند بافته‌ای که پشت سر می‌چرخد دارای صفحه تنظیم مناسب است، اما به نظر می‌رسد اپل با ارائه یک بند اضافی به طور ضمنی تصدیق می‌کند که ممکن است یک هدبند برای برخی از کاربران به اندازه کافی راحت یا ایمن نباشد، به خصوص اگر دستگاه قرار است برای مدت زمان طولانی پوشیده شود.

اپل ویژن پرو با باتری
لازم به یادآوری است که اعضای مطبوعاتی که این هدست را امتحان کردند، این هدست را فقط برای 30 دقیقه امتحان کردند، که تا حدودی از عمر باتری دو ساعته اعلام شده اپل فاصله دارد (اپل حتی می‌گوید که برای استفاده تمام روز طراحی شده است، زمانی که به برق متصل است. یک پریز برق). به عنوان مثال، در اولین برداشت های خود نوشته است، گلوله آتشین جسورانهجان گروبر هیچ استفاده ای از بند اضافی روی سر را ذکر نکرد، اما او این را در مورد وزن می گفت:

بزرگترین نقطه ضعف تجربه آزمایشی من این است که Vision Pro روی صورت شما سنگین تر از آن چیزی است که من امیدوار بودم. ناراحت کننده نیست – حداقل نه برای 30 دقیقه – اما هرگز فراموش نکردم که آنجا بود، و فقط باعث می شود سر شما کمی از جلو سنگین باشد.

از آنجایی که اپل در مورد وجود بند اضافی صحبت نکرده است، ما هنوز نمی دانیم که در سال آینده در جعبه همراه هدست گنجانده می شود یا خیر. اما با توجه به عدم وجود نسبی آن در مواد بازاریابی، این احتمال وجود دارد که به عنوان یک لوازم جانبی جداگانه با هزینه برای کسانی که احساس می کنند به آن نیاز دارند ارائه شود.

اینکه آیا این امر برای مصرف کنندگانی که قصد خرید یک محصول نسل اول با قیمت اولیه 3499 دلار را دارند به خوبی مورد توجه قرار خواهد گرفت یا خیر، باید دید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا