بررسی تخصصی

Apple TV برای پشتیبانی از برنامه های VPN در tvOS 17

اپل در اوایل این هفته tvOS 17 را با تعدادی ویژگی جدید برای Apple TV معرفی کرد، از جمله FaceTime و مرکز کنترل بازطراحی شده. یکی دیگر از ویژگی های جدید پشتیبانی از برنامه های VPN است، اگرچه باید دید که آیا محدودیتی وجود دارد یا خیر.

tvos 17
برنامه‌های VPN می‌توانند به کاربران Apple TV اجازه دهند تا محتوای محدود شده جغرافیایی را از هر مکانی تماشا کنند، مانند نسخه ایالات متحده Netflix در کشوری دیگر. با این حال، اپل در بیانیه مطبوعاتی tvOS 17 خود روی این موضوع تمرکز کرد که چگونه برنامه های VPN می توانند برای کاربران سازمانی و آموزشی مفید باشند، بنابراین ممکن است اپل بتواند استفاده از برنامه ها را محدود کند.

سیب:

پشتیبانی شخص ثالث VPN، که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های VPN را برای Apple TV ایجاد کنند. این می تواند برای کاربران سازمانی و آموزشی که مایل به دسترسی به محتوا در شبکه های خصوصی خود هستند مفید باشد، و به Apple TV اجازه می دهد تا راه حل عالی برای دفتر و اتاق کنفرانس در مکان های بیشتری باشد.

tvOS 17 اواخر امسال منتشر خواهد شد و اکنون در نسخه بتا برای هر کسی که حساب توسعه دهنده اپل دارد در دسترس است. به روز رسانی نرم افزار با تمام مدل های Apple TV 4K و Apple TV HD که در سال 2015 به بعد منتشر شده اند سازگار است. اولین برنامه های VPN باید در ماه های آینده در فروشگاه App Apple TV ظاهر شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا