بررسی تخصصی

تعداد دانلودهای اپ استور در سراسر جهان در سه ماهه اول 2022 به 8.6 میلیارد رسید

بر اساس داده‌هایی که امروز توسط Sensor Tower به اشتراک گذاشته شد، تعداد دانلودهای فروشگاه App در سراسر جهان در سه ماهه اول سال 2022 با 2.4 درصد رشد به 8.6 میلیارد رسید. TechCrunch). بین اپ استور و گوگل پلی استور، 36.9 میلیارد بار دانلود برنامه انجام شد که 1.4 درصد افزایش داشت.

ویژگی عمومی فروشگاه App iOS مشکی
از آنجایی که تعداد کاربران اندروید به مراتب بیشتر از کاربران آیفون است، تعداد برنامه های دانلود شده در دستگاه های اندرویدی بسیار بیشتر بوده و تعداد دانلودهای گوگل پلی در طول سه ماهه به 28.3 میلیارد رسیده است.

برج حسگر دانلودهای فروشگاه اپلیکیشن


TikTok با بیش از 70 میلیون بارگیری از اپ استور، پربارترین برنامه آیفون و آیپد در سراسر جهان بود. یوتیوب، واتس‌اپ، اینستاگرام و فیس‌بوک دیگر برنامه‌های دانلود شده برتر بودند که نسبت به سه ماهه سال گذشته تغییری نکرده است.

TikTok از زمان راه‌اندازی تا کنون بیش از 3.5 میلیارد بار دانلود شده است و این اولین برنامه غیر متا است که به این نقطه عطف رسیده است. به گفته Sensor Tower در واقع، از ابتدای سال 2018، هیچ اپلیکیشنی در دانلودها از TikTok پیشی نگرفته است.

در مورد بازی‌ها، Subway Surfers، Wordle (اصلی از 2016)، Coloring Match، PUBG Mobile و Roblox بیشترین دانلود را داشتند. Subway Surfer در طول سه ماهه بیش از 15 میلیون دانلود داشته است.

برج حسگر دانلود بازی


گزارش کامل Sensor Tower در مورد وضعیت اپ استور در سه ماهه اول 2022 در وب سایت این شرکت قابل مشاهده است. [PDF]

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا