بررسی تخصصی

وب‌کم استودیو نمایشگر پس از به‌روزرسانی فریم‌ور 15.5 بتا در اینجا به نظر می‌رسد.

اپل امروز سفت‌افزار بتای جدیدی را برای نمایشگر استودیو منتشر کرد که برای کاربران استودیو دیسپلی که نسخه بتای macOS Monterey 12.4 را روی مک‌های خود نصب کرده‌اند، در دسترس است. سفت‌افزار به‌روزرسانی‌شده شامل تعمیری برای وب‌کم است، بنابراین فکر کردیم که نگاهی گذرا بیندازیم تا تغییرات را در عمل ببینیم.

قبل از راه اندازی استودیو نمایشگر، بازبینان متوجه شدند که وب کم آن طور که انتظار می رفت عمل نمی کند. آن را شسته، دانه دانه، پر سر و صدا و در کل، بی کیفیت توصیف کردند.

پس از انتشار این شکایات، اپل گفت که “مشکلی را کشف کرده است که در آن سیستم آن طور که انتظار می رود رفتار نمی کند” و وعده حل آن را در یک به روز رسانی نرم افزاری آینده داد. این اصلاح امروز منتشر شد و اپل می‌گوید که دوربین را تنظیم کرده است و کاهش نویز، کنتراست و کادربندی را بهبود می‌بخشد.

در عمل، اگر ویدیوی ما را در بالا تماشا کنید، به روز رسانی های با کیفیت قابل توجهی وجود دارد، اما تفاوت ظریف است. رنگ ها کم رنگ نیستند، کنتراست بهبود یافته وجود دارد و ظاهر کلی کمی زنده تر است. بسته به نور، تفاوت زیادی در وضوح وجود ندارد، اما به نظر می رسد تغییرات کلی بهبود یافته است.

شش رنگجیسون اسنل مجموعه‌ای از عکس‌ها و ویدیویی را به اشتراک گذاشت که همچنین تفاوت‌های میان‌افزار جدید و سیستم‌افزار قدیمی را نشان می‌دهد و تغییر واضحی در قاب‌بندی وجود دارد. هم هنگام استفاده از سنتر استیج و هم در صورت عدم استفاده از این ویژگی، زوم کمتری وجود دارد، که به این معنی است که فیلمبرداری در مجموع کاهش کمتری دارد.

به طور کلی، تغییرات اپل برای بهتر شدن به نظر می رسد، اگرچه کسانی که امیدوار به چیزی دراماتیک هستند ممکن است ناامید شوند. رنگ پوست مانند رنگ کلی بهبود یافته است، و به نظر می رسد بهبود در کنتراست همراه با کاهش نویز کمتر برای شفافیت بیشتر وجود دارد، اما در نهایت این دوربین هنوز همان دوربین 12 مگاپیکسلی Ultra Wide است، بنابراین اپل به ترفندهای نرم افزاری محدود شده است.

در حال حاضر، دارندگان استودیو نمایشگر برای مشاهده به‌روزرسانی میان‌افزار 15.5 به نسخه بتای macOS Monterey 12.4 نیاز دارند، اما زمانی که نسخه جدید Monterey عرضه عمومی شود، به‌طور گسترده‌تر در دسترس خواهد بود. نسخه بتا در حال حاضر هم برای توسعه دهندگان و هم برای آزمایش کنندگان بتا عمومی در دسترس است.

نظر شما در مورد به روز رسانی سیستم عامل چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا