بررسی تخصصی

اپل کارت برای ارائه حساب پس انداز برای پول نقد روزانه

اپل امروز اعلام کرد که کاربران اپل کارت می‌توانند یک حساب پس‌انداز جدید «پربازده» از گلدمن ساکس باز کنند و نقدینگی روزانه خود را به‌طور خودکار به آن واریز کنند، بدون کارمزد، بدون حداقل سپرده و بدون نیاز به حداقل موجودی.

حساب پس انداز اپل کارت
اپل می‌گوید گزینه حساب پس‌انداز «در ماه‌های آینده» در دسترس خواهد بود، اما فاش نکرد که نرخ بهره برای موجودی‌های روزانه نقدی چقدر خواهد بود. حساب پس‌انداز آنلاین موجود گلدمن ساکس، مارکوس، در حال حاضر 2.15 درصد در آوریل دارد.

مانند تمام ویژگی های اپل کارت، کاربران می توانند حساب پس انداز را از طریق برنامه کیف پول مدیریت کنند. پس از راه‌اندازی حساب، تمام روزانه نقدی که از آن نقطه به بعد دریافت می‌شود، به‌طور خودکار به آن واریز می‌شود، مگر اینکه کاربر بخواهد به افزودن آن به کارت Apple Cash خود ادامه دهد. کاربران می‌توانند محل ارسال وجه نقد روزانه خود را در هر زمان تغییر دهند.

Apple Card برای هر خریدی که با Apple Pay انجام می‌شود، 2٪ نقدی روزانه و 3٪ نقدی روزانه برای خریدهای انجام شده با Apple Pay در خرده‌فروش‌های منتخب از جمله Apple، Uber، Uber Eats، Walgreens، Nike، Panera Bread، T-Mobile، ExxonMobil ارائه می‌کند. ، و سخت افزار آس. کاربران اپل کارت که از گزینه حساب پس انداز استفاده می کنند، می توانند به طور خودکار سود روزانه نقدی خود را دریافت کنند و این امکان را فراهم می کند که این مبلغ در طول زمان افزایش یابد.

کاربران می توانند وجوه اضافی را از طریق یک حساب بانکی مرتبط یا از موجودی Apple Cash خود به حساب پس انداز واریز کنند. به همین ترتیب، کاربران می توانند در هر زمان و بدون هیچ کارمزدی، وجوه خود را از حساب پس انداز برداشت کنند.

جنیفر بیلی، رئیس Apple Pay می گوید: «پس انداز به کاربران اپل کارت امکان می دهد تا پاداش های نقدی روزانه خود را در طول زمان افزایش دهند و در عین حال برای آینده نیز پس انداز کنند. پس انداز ارزش بیشتری را برای مزایای کارت اپل مورد علاقه کاربران – روزانه نقدی – ارائه می کند، در حالی که ابزار ساده دیگری را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند زندگی مالی سالم تری داشته باشند.

اپل کارت که در سال 2019 راه اندازی شد، انحصاری برای ایالات متحده باقی می ماند. کارت اعتباری اپل را می توان به طور کامل از طریق برنامه کیف پول در آیفون مدیریت کرد و نسخه فیزیکی آن برای استفاده در فروشگاه هایی که پرداخت های بدون تماس را نمی پذیرند در دسترس است. روزانه نقدی برای خریدهای انجام شده با اپل کارت فیزیکی به 1٪ محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا