بررسی تخصصی

اپل از کارمندان خود می خواهد که 3 برابر در هفته از 5 سپتامبر به آفیس بازگردند

اپل امروز به کارمندان شرکت اطلاع داد که باید از هفته دوشنبه 5 سپتامبر به مدت سه روز به دفتر بازگردند. بلومبرگ. اپل به عنوان بخشی از یک برنامه ترکیبی بازگشت به کار، کارمندان خود را در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و روز سوم ملزم می‌کند که به صورت حضوری کار کنند.

غروب پارک سیب
اپل در ابتدا قصد داشت از کارمندان بخواهد سه روز در هفته در ماه می به دفتر بازگردند، اما این جدول زمانی به دلیل افزایش موارد COVID-19 به تعویق افتاد. در چند ماه گذشته، کارمندان اپل به مدت دو روز در هفته در دفتر کار می کردند، اما این شرکت اکنون در حال اجرای برنامه بازگشت کامل خود است.

در ابتدا قرار بود کارمندان در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه کار کنند، اما بلومبرگ می گوید اپل برنامه را تغییر داده است. همه کارکنان باید سه شنبه و پنج شنبه در دفتر حضور داشته باشند، اما روز سوم توسط رهبران تیم تعیین می شود و از تیمی به تیم دیگر متفاوت خواهد بود. در روزهای دیگر، بیشتر کارمندان می توانند از خانه کار کنند. شایان ذکر است که دوشنبه 5 سپتامبر تعطیل است، بنابراین کارکنان باید سه شنبه، پنجشنبه و یک روز دیگر در آن هفته کار کنند.

بسیاری از شرکت‌های فناوری سیاست‌های کار دائمی از خانه را برای کارمندان به دلیل همه‌گیری COVID-19 اجرا کردند، اما اپل این کار را نکرد. در طول بحران جهانی، اپل به وضوح اعلام کرده است که کارکنان باید به کار و همکاری حضوری بازگردند.

تیم کوک، مدیر عامل اپل در ژوئن 2021 به کارمندان گفت: “با وجود همه چیزهایی که توانسته ایم در حالی که بسیاری از ما از هم جدا شده ایم، به دست آوریم، حقیقت این است که در سال گذشته یک چیز اساسی گم شده است: یکدیگر.” مطمئناً کنفرانس تلفنی فاصله بین ما را کم کرده است، اما چیزهایی وجود دارد که به سادگی نمی توان آنها را تکرار کرد.”

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا