بررسی تخصصی

Apple Fitness+ جوایز اختصاصی را در iOS 16 به دست آورد

iOS 16 اکنون دارای جوایز اختصاصی برای تمرینات Apple Fitness+، از سومین نسخه بتا توسعه دهنده است.

ویژگی 2 جوایز آیفون
در iOS 15، جوایز فعالیت با انجام چالش‌های خاص، مانند ثبت رکورد جدید حلقه حرکت، داشتن یک هفته ورزش عالی، یا رسیدن به 100 هدف حرکت به دست می‌آید. جوایز را می‌توان هم با تمرینات Fitness+ و هم بدون آن به دست آورد، اما در iOS 16، اپل روش جدیدی را برای کاربران ارائه می‌کند تا دستاوردهای Fitness+ خود را جشن بگیرند.

جوایز جدید که در سومین نسخه بتای توسعه‌دهنده iOS 16 اضافه شده‌اند، مربوط به تمرین‌ها و دسته‌های Fitness+ هستند و با شکل منحصربه‌فردشان قابل شناسایی هستند.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد جوایز Fitness+ برای گرفتن است، اما MacRumors جوایز جدیدی برای تکمیل تعداد نقاط عطف تمرینات Fitness+، هم از نظر مجموع تمرینات در بین دسته‌ها و دسته‌های فردی، رگه‌های تمرینی Fitness+، و بهترین تمرین‌ها برای دسته‌های فردی، و همچنین جوایز برای اولین بار که یک دسته تمرینی جدید Fitness+ تکمیل می‌شود، دیده است. .

جوایز به صورت گذشته‌نگر برای تمرین‌های تکمیل‌شده Fitness+ که معیارهای جایزه را برآورده کرده‌اند در دسترس هستند، اما کاربران ممکن است جوایز جدید را تا زمانی که تمرین بعدی Fitness+ خود را کامل نکنند، در دستگاه‌های خود مشاهده نکنند.

علاوه بر جوایز جدید Fitness+، اپل همچنین جوایز استاندارد جدیدی را برای مسافت‌های دویدن نقطه عطف اضافه کرده است که از پنج کیلومتر شروع می‌شود.

فراتر از جوایز فعالیت جدید، ‌iOS 16 برنامه تناسب اندام را برای همه کاربران آیفون، حتی اگر از اپل واچ استفاده نمی‌کنند، به ارمغان می‌آورد، و به آن‌ها اجازه می‌دهد یک هدف Move روزانه تنظیم کنند و ببینند چگونه کالری‌های فعال آن‌ها به بستن حلقه Move کمک می‌کند.

ممنون، دومینیک!

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا