بررسی تخصصی

معاملات: آمازون تا 70 دلار تخفیف اپل واچ SE و سری 7 می گیرد

ما امروز مجموعه بزرگی از تخفیف‌ها را در سری اپل واچ دنبال می‌کنیم، از جمله چند قیمت پایین همیشه در هر دو Apple Watch SE و Apple Watch Series 7.

Apple Watch Series 7 Rainbow Cropped Blue تخفیفتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

40 میلی متر GPS SE

آمازون با استفاده از GPS Apple Watch SE 40 میلی متری این دستگاه را برای آن در نظر گرفته است 229.99 دلار، از 279.00 دلار کاهش یافته است. این معامله در سه گزینه رنگ موجود است و همه در انبار و آماده ارسال از آمازون امروز هستند.

در مقایسه با فروش قبلی، این یک مسابقه با قیمت کم سابقه 2022 در ساعت 40 میلی متری GPS Apple Watch SE است. برای اپل واچ سلولار 40 میلی‌متری SE، می‌توانید قیمت پایین‌تری از آن را دریافت کنید 279.99 دلار با استفاده از کوپن خودکار روی صفحه در آمازون، از 329.00 دلار کاهش یافته است.

44 میلی متر GPS SE

همچنین می‌توانید ساعت 44 میلی‌متری GPS Apple Watch SE را نیز تهیه کنید 259.99 دلار در آمازون، از 309.00 دلار کاهش یافته است. این مدل در سه رنگ نیز موجود است (توجه داشته باشید که آلومینیوم طلایی و نقره ای دارای کوپن روی صفحه هستند)، اما در مجموع در این مدل بهترین قیمت است.

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

اگر قصد خرید مدل 44 میلی‌متری سلولار اپل واچ SE را دارید، آمازون این مدل را با قیمت کم سابقه ای کاهش داده است. 305.91 دلار، از 359.00 دلار. این معامله فقط در آلومینیوم طلایی موجود است، در حالی که گزینه نقره ای آلومینیوم فقط کمی بالاتر است و 309.00 دلار است.

41 میلی متر جی پی اس سری 7

ارزان‌ترین مدل اپل واچ سری 7 موجود، دستگاه جی‌پی‌اس 41 میلی‌متری است که با قیمت 329 دلار در پنج رنگ به فروش می‌رسد که از 399 دلار کاهش یافته است. اگرچه چند ماه پیش طی یک تخفیف نادر، یک رنگ (سبز) را با قیمت ارزان‌تر دیده‌ایم، برای اکثر رنگ‌ها این قیمت همیشه پایین است.

جی پی اس 45 میلی متری سری 7

باز هم، هر پنج رنگ برای جی‌پی‌اس اپل واچ سری 7 45 میلی‌متری به فروش می‌رسند که با قیمت 359 دلار در دسترس است که از 429 دلار کاهش یافته است. دو تا از رنگ‌ها در گذشته قیمت‌های پایین‌تری داشته‌اند، اما برای اکثر مدل‌های GPS 45 میلی‌متری این قیمت پایین‌تری است.

برای اطلاع از آخرین معاملات و تخفیف‌هایی که در هفته گذشته دنبال کرده‌ایم، به خلاصه معاملات کامل ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا