بررسی تخصصی

اپل Tap to Pay را روی آیفون در استرالیا راه اندازی کرد

اپل از راه اندازی Tap to Pay در آیفون در استرالیا خبر داده است که به فروشندگان مستقل، تجار کوچک و خرده فروشان بزرگ در این کشور اجازه می دهد تا از آیفون به عنوان پایانه پرداخت استفاده کنند.

Apple Tap برای پرداخت کارت های بدون تماس آیفون استرالیا
این ویژگی که در فوریه 2022 معرفی شد، به آیفون‌های سازگار اجازه می‌دهد تا از طریق Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی بدون تماس، و سایر کیف‌پول‌های دیجیتال، پرداخت‌ها را بپذیرند و تنها با استفاده از یک آیفون، سخت‌افزار یا دستگاه کارت اعتباری اضافی مورد نیاز نیست.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون از فناوری NFC برای احراز هویت ایمن پرداخت‌های بدون تماس استفاده می‌کند، به‌علاوه این ویژگی از ورود پین نیز پشتیبانی می‌کند که شامل گزینه‌های دسترسی است.

“استرالیا کشوری از کارآفرینان و نوآوران است و کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در قلب نیروی کار این کشور قرار دارند و میلیون ها استرالیایی را استخدام می کنند. اکنون با Tap to Pay در آیفون، کار کردن یکپارچه برای مشاغل با هر اندازه ای آسان تر از همیشه شده است. جنیفر بیلی، معاون اپل در Apple Pay و Apple Wallet گفت: فقط با استفاده از آیفون خود، در هر کجا که تجارت می کنند، پرداخت های بدون تماس را می پذیرند. «راحتی Tap to Pay در آیفون به کسب‌وکارهای استرالیایی این امکان را می‌دهد تا تجربه‌های پرداخت بدون تماس آسان، ایمن و خصوصی را به مشتریان خود ارائه دهند و به آن‌ها کمک کند تا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی و توسعه دهند.»

Westpac و Tyro Payments پلتفرم‌های پرداخت اولیه در استرالیا هستند که از Tap to Pay برای مشتریان تجاری خود پشتیبانی می‌کنند. اپل می گوید که پلتفرم ها و برنامه های پرداخت اضافی، از جمله ANZ Worldline Payment Solutions، Stripe، Till Payments و Zeller، این قابلیت امن و راحت را در ماه های آینده در دسترس قرار خواهند داد.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون به آیفون XS یا مدل‌های جدیدتر نیاز دارد و مانند هر تراکنش معمولی Apple Pay برای مشتریان کار می‌کند. فروشندگان فقط باید برنامه را باز کنند، فروش را ثبت کنند و آیفون خود را به خریدار ارائه دهند، سپس خریدار می تواند از روش پرداخت بدون تماس مناسب استفاده کند.

Tap to Pay در iPhone برای بیش از 700000 کسب‌وکار دیگر در سراسر ایالات متحده در دسترس است و فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده نیز این ویژگی را عرضه کرده‌اند. استرالیا سومین منطقه ای است که از Tap to Pay پشتیبانی می کند، پس از عرضه مشابه در تایوان در ماه گذشته.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا