بررسی تخصصی

نمایش رویداد Apple Park WWDC 2023 شامل تور ویژه «Ring»، فعالیت عصرانه و جلسات توسعه‌دهنده توسعه‌یافته

رویداد Apple Park در سال 2023 که توسعه دهندگان منتخبی برای شرکت در آن دعوت شده اند شامل گشت و گذار در محوطه دانشگاه، جلسات ویژه توسعه دهندگان طولانی مدت و یک فعالیت عصرگاهی خواهد بود که همه آنها در مقایسه با رویدادی که اپل در سال گذشته برگزار کرد جدید هستند.

نمایش رویداد Apple Park WWDC 2023 شامل تور ویژه «Ring»، فعالیت عصرانه و جلسات توسعه‌دهنده توسعه‌یافته
برنامه‌نویسان صبح با نوشیدنی‌های تازه پذیرایی می‌شوند و پس از آن ساعت ۱۰ صبح به وقت اقیانوس آرام تماشای اصلی خواهد شد. پس از آن، اپل میزبان Platforms State of Union خواهد بود و دو تور 30 ​​دقیقه‌ای اپل پارک برای انتخاب در ساعت 15:00 وجود دارد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند از میان یک تور «در داخل حلقه» در پارک اپل یا یک تور «علفزار داخلی» انتخاب کنند. با تور رینگ، توسعه‌دهندگان از کافه مک‌ها بازدید می‌کنند، در مورد طراحی معماری منحصربه‌فرد اپل پارک می‌شنوند، «منظره‌ای باورنکردنی» از حلقه داخلی را تماشا می‌کنند و یک نمایشگاه «جذاب‌کننده» را در گالری در اپل پارک، که اپل می‌گوید آن را مشاهده می‌کند. قبلا برای بازدیدکنندگان باز نبود.

تور Inner Meadow شرکت‌کنندگان را در میان باغ‌های میوه و حوض پیاده‌روی می‌کند و اپل تاریخچه The Rainbow را به اشتراک می‌گذارد و عناصر طراحی ساختمان حلقه را برجسته می‌کند.

اپل قصد دارد در ساعت 5:30 بعدازظهر میزبان Apple Design Awards باشد و سپس “فعالیت ویژه عصرانه” برگزار خواهد شد. اپل می‌گوید که فعالیت ویژه‌ای است که شرکت‌کنندگان نمی‌خواهند آن را از دست بدهند، با غذا و نوشیدنی‌هایی که باید ارائه شود.

در روز سه‌شنبه، 6 ژوئن، اپل همچنین از توسعه‌دهندگان دعوت می‌کند تا جلسات 2.5 ساعته صبح، بعد از ظهر یا عصر در مرکز توسعه‌دهندگان اپل برگزار شود، جایی که “برخی از آخرین اطلاعیه‌ها” مورد بحث قرار خواهند گرفت. اپل بینشی در مورد موضوعات برنامه ریزی شده برای این جلسات ارائه نمی دهد، اما شایعات حاکی از آن است که هم هدست AR/VR و هم سیستم عامل xrOS آن معرفی خواهند شد.

اگر واقعاً xrOS را ببینیم، جلسات اضافی می‌تواند به توسعه‌دهندگان کمک کند تا با فناوری جدید آشنا شوند و آنها را در مورد نحوه توسعه برنامه‌ها برای دستگاه‌ها راهنمایی کنیم. اپل این جلسات سه شنبه را در مهمانی تماشای برنامه نویسان در سال گذشته ارائه نکرد.

رویداد ویژه اپل محدود به توسعه دهندگان است و توسعه دهندگان از طریق یک سیستم قرعه کشی برای شرکت در آن دعوت شدند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا