بررسی تخصصی

اپل Tap to Pay را در آیفون در فرانسه راه اندازی کرد

اپل Tap to Pay را روی آیفون در فرانسه اعلام کرده است و به فروشندگان مستقل، تجار کوچک و خرده فروشان بزرگ در این کشور اجازه می دهد از آیفون به عنوان پایانه پرداخت استفاده کنند.

اپل Tap to Pay را در آیفون در فرانسه راه اندازی کرد
Tap to Pay اولین بار در فوریه 2022 وارد ایالات متحده شد و به آیفون‌ها اجازه می‌دهد پرداخت‌ها را از طریق Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی بدون تماس و سایر کیف‌پول‌های دیجیتال بپذیرند. همه تراکنش‌ها رمزگذاری شده‌اند و اپل هیچ اطلاعاتی در مورد خرید یا شخصی که خرید کرده است ندارد.

برای استفاده از Tap to Pay در آیفون به سخت افزار یا دستگاه کارت اعتباری اضافی نیاز نیست. این ویژگی از فناوری NFC برای احراز هویت ایمن پرداخت‌های بدون تماس استفاده می‌کند، به علاوه این ویژگی همچنین از ورود پین پشتیبانی می‌کند که شامل گزینه‌های دسترسی است.

جنیفر بیلی گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که Tap to Pay را در آیفون به بازرگانان در سراسر فرانسه پیشنهاد می‌کنیم، تا آنها راهی ساده، ایمن و محرمانه برای پذیرش پرداخت‌های بدون تماس داشته باشند و از قدرت، امنیت و قابلیت استفاده آیفون بهره‌مند شوند». معاون اپل در Apple Pay و Apple Wallet. با بیش از 90 درصد کارت‌های بانکی در فرانسه مجهز به فناوری بدون تماس، و استقبال روزافزون از پرداخت‌های بدون تماس، بازرگانان می‌توانند با یک حرکت ساده در آیفون، پرداخت‌های مشتریان خود را بپذیرند.

گروه بانکی BPCE (Banques Populaires، Caisses d’Epargne و Payplug) و به همراه Adyen، myPOS، Revolut، SumUp، Viva Wallet و Worldline اکنون Tap to Pay را در آیفون به مشتریان فرانسوی ارائه می دهند. به گفته اپل، به زودی BNP Paribas، Crédit Coopératif، Market Pay، Stancer و Stripe به آنها ملحق خواهند شد.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون به آیفون XS یا مدل‌های جدیدتر نیاز دارد و مانند هر تراکنش معمولی Apple Pay برای مشتریان کار می‌کند. فروشندگان فقط باید برنامه را باز کنند، فروش را ثبت کنند و آیفون خود را به خریدار ارائه دهند، سپس خریدار می تواند از روش پرداخت بدون تماس مناسب استفاده کند.

پس از عرضه‌های مشابه در بریتانیا، استرالیا، تایوان، برزیل، اوکراین و هلند در اوایل سال، فرانسه هشتمین منطقه‌ای است که از Tap to Pay پشتیبانی می‌کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا