بررسی تخصصی

آپدیت iOS اپل برای رفع سطوح تشعشع آیفون 12 تایید شده توسط رگولاتورهای فرانسه

اپل به‌روزرسانی نرم‌افزاری خود را برای دستگاه‌های آیفون 12 در فرانسه توسط رگولاتورها تأیید کرده است، پس از اینکه این شرکت تهدید کرد که فروش تلفن‌ها را در اوایل ماه جاری به دلیل سطوح تشعشعات (از طریق رویترز).

بنفش آیفون 12 و 12 مینی
در اوایل سپتامبر، فرانسه به اپل دستور داد تا فروش آیفون 12 را متوقف کند و دستگاه‌های موجود را تعمیر کند تا آنها را مطابق با استانداردهای اروپایی با تشعشعات الکترومغناطیسی قرار دهد. به نظر می‌رسد افزایش تشعشعات الکترومغناطیسی ساطع شده که در طول زمان توسط تنظیم‌کننده‌ها مشاهده شد، نتیجه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری متوالی صادر شده توسط اپل بوده است و در زمان عرضه آیفون 12 در سال 2020 وجود نداشت.

ANFR به اپل دستور داد که «آیفون 12» را از 12 سپتامبر از بازار فرانسه به دلیل فراتر رفتن مدل از حد مجاز» برای جذب الکترومغناطیسی توسط بدنه حذف کند. این آژانس همچنین به اپل گفته است که هر آیفون 12 را که تا به حال در این کشور فروخته است، فراخوانی کند. رسانه‌های محلی گزارش دادند که وزرا بعداً گفتند که اگرچه سطح تشعشع بالاتر از استاندارد پذیرفته شده است، اما خطرناک نیست و مردم همچنان به استفاده از تلفن‌ها ایمن هستند.

اپل بعداً اعلام کرد که به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای کاربران آیفون 12 در فرانسه صادر خواهد کرد تا نگرانی‌های مربوط به تشعشعات را برطرف کند. رگولاتور فرانسوی ANFR در پاسخ گفت که به‌روزرسانی نرم‌افزار را آزمایش خواهد کرد. اگر تفاوتی در امواج الکترومغناطیسی منتشر شده توسط دستگاه ایجاد کند، ANFR گفت که این مدل را با استانداردهای اروپایی اعمال شده در فرانسه مطابقت خواهد داد و دستور انصراف از بازاریابی لغو خواهد شد.

داستان های محبوب

جزئیات iPhone SE 4: Action Button، پورت USB-C، Face ID و موارد دیگر

MacRumors دریافته است که انتظار می رود تغییرات قابل توجهی با نسل چهارم آیفون SE اپل از نظر طراحی و سخت افزار وارد شود. آیفون SE 4 که در داخل با کد Ghost شناخته می شود، انتظار می رود طراحی جدیدی دریافت کند که تقریباً به طور کامل از مدل پایه آیفون 14 گرفته شده است. طبق منابع ما، آیفون SE 4 از نسخه اصلاح شده شاسی آیفون 14 استفاده خواهد کرد. .

اپل iOS 17.0.2 و iPadOS 17.0.2 را برای همه آیفون ها و آیپدها منتشر کرد

اپل امروز به‌روزرسانی‌های iOS 17.0.2 و iPadOS 17.0.2 را منتشر کرد که این نرم‌افزار پنج روز پس از انتشار iOS 17.0.1 و iPadOS 17.0.1 عرضه شد. به‌روزرسانی‌های iOS 17.0.2 و iPadOS 17.0.2 امروزی به‌عنوان بیلد 21A351 ارائه می‌شوند و می‌توانید با رفتن به تنظیمات > عمومی > به‌روزرسانی نرم‌افزار، آن‌ها را در آیفون‌ها و آی‌پدهای واجد شرایط به‌صورت آنلاین دانلود کنید. توجه داشته باشید که iOS 17.0.2 قبلا برای آیفون در دسترس قرار گرفته بود…

Kuo: مشکلات داغ شدن بیش از حد آیفون 15 پرو احتمالاً به دلیل سازش حرارتی است، نه Node 3 نانومتری

به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر معتبر اپل، شکایات مربوط به مشکلات گرمایی مدل‌های آیفون 15 پرو به گره 3 نانومتری TSMC که برای تراشه A17 Pro استفاده شده بود، مربوط نمی‌شود. کو می‌گوید که گرمای بیش از حد ممکن است ناشی از “مصالحات ایجاد شده در طراحی سیستم حرارتی” باشد که به اپل اجازه می‌دهد وزن مدل‌های آیفون 15 پرو را کاهش دهد. کو می گوید کاهش گرما…

همه چیز جدید در iOS 17.1 بتا 1

چهارشنبه 27 سپتامبر 2023 ساعت 1:57 بعد از ظهر به وقت محلی توسط جولی کلاور

تنها یک هفته پس از انتشار iOS 17، اپل اولین نسخه بتای iOS 17.1 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد. iOS 17.1 برخی از ویژگی هایی را اضافه می کند که اپل قول داده بود در آینده به iOS 17 بیاید، به علاوه برخی از ویژگی های موجود را اصلاح و بهبود می بخشد. این راهنما همه چیزهای جدید را در اولین نسخه بتا iOS 17.1 پوشش می دهد. علاقه مندی های Apple Music می توانید آهنگ ها، آلبوم ها، لیست های پخش و هنرمندان مورد علاقه خود را در iOS 17.1…

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا