بررسی تخصصی

Apple Maps سرانجام به شما امکان می دهد نقشه ها را برای استفاده آفلاین در iOS 17 دانلود کنید

Apple Maps در iOS 17 با Google Maps در نهایت به کاربران آیفون اجازه دانلود نقشه ها برای استفاده آفلاین را می دهد. iOS 17 اواخر امسال برای آیفون XS و جدیدتر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و در حال حاضر به صورت بتا برای توسعه دهندگان در دسترس است.

نقشه های اپل آفلاین
کاربران می توانند یک منطقه خاص از Apple Maps را در آیفون خود دانلود کرده و در حالت آفلاین آن را مشاهده کنند، همراه با دستورالعمل های گام به گام برای رانندگی، پیاده روی، دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی. در حالت آفلاین، کاربران همچنین می‌توانند زمان تخمینی ورود خود را مشاهده کنند، اطلاعاتی مانند ساعت‌ها و رتبه‌بندی‌ها را در کارت‌های مکان و موارد دیگر مشاهده کنند.

هنگامی که آیفون جفت شده روشن است و در محدوده اپل واچ قرار دارد، می‌توانید از نقشه‌های اپل دانلود شده در اپل واچ نیز استفاده کنید.

توانایی استفاده از Apple Maps بدون اتصال سلولی یا Wi-Fi یک پیشرفت بزرگ در این برنامه است. یکی دیگر از ویژگی‌های مفید جدید در Apple Maps در iOS 17، امکان مشاهده بی‌درنگ در دسترس بودن ایستگاه شارژ خودروی الکتریکی است.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا