بررسی تخصصی

داده‌های داخلی اپل نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران iOS 15 تبلیغات شخصی‌سازی‌شده را با کمترین تأثیر بر تبلیغات جستجوی App Store خاموش می‌کنند.

با شروع iOS 15 و iPadOS 15، اپل در طول فرآیند راه‌اندازی یک کلید جدید «تبلیغات شخصی» را معرفی کرد که خاموش کردن تبلیغات شخصی‌شده در برنامه‌های اپل مانند App Store، Apple News و Stocks را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

داده‌های داخلی اپل نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران iOS 15 تبلیغات شخصی‌سازی‌شده را با کمترین تأثیر بر تبلیغات جستجوی App Store خاموش می‌کنند.
در یک ارائه به اشتراک گذاشته شده با تبلیغ کنندگان، به دست آمده توسط MacRumorsاپل به داده های داخلی اشاره کرد که نشان می دهد در سه ماهه اول سال 2022، 78 درصد از حجم جستجوی iOS 15 و iPadOS 15 در اپ استور مربوط به دستگاه هایی است که تبلیغات شخصی آن ها در همه کشورها و مناطقی که کسب و کار تبلیغات جستجوی اپل در آنها در دسترس است، خاموش شده است.

ارائه اپل بر این نکته تاکید دارد که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند بدون استفاده از هدف‌گیری مخاطب در کمپین نتایج جستجو، به کاربران علاقه‌مند دسترسی پیدا کنند. در سه ماهه اول سال 2022، داده‌های داخلی اپل نشان می‌دهد که تبلیغات جستجو برای کاربران iOS 15 با روشن بودن تبلیغات شخصی، میانگین نرخ تبدیل 62.1 درصدی داشته است در مقابل 62.5 درصد برای کاربران iOS 15 با تبلیغات شخصی‌شده در همه کشورها و مناطقی که تبلیغات جستجو در آن‌ها خاموش است. موجود هستند.

اپل گفت عبارات جستجو یک سیگنال مستقیم از قصد هستند، با ارائه بیان می کند که 70 درصد از بازدیدکنندگان اپ استور از جستجو برای یافتن برنامه بعدی خود استفاده می کنند.

تبلیغات شخصی اپل تنها به داده های شخص اول متکی است. برای مثال، در App Store و Apple News، اپل می‌گوید که تاریخچه جستجو و دانلود کاربر ممکن است برای ارائه تبلیغات جستجوی مرتبط مورد استفاده قرار گیرد. در Apple News و Stocks، تبلیغات تا حدی بر اساس آنچه کاربر می خواند یا دنبال می کند، از جمله ناشرانی که اعلان ها را برای آنها فعال کرده اند، ارائه می شود.

شایان ذکر است که این داده ها با ویژگی حریم خصوصی App Tracking Transparency که فقط برای برنامه هایی که از داده های شخص ثالث برای ردیابی کاربران استفاده می کنند اعمال می شود، ارتباطی ندارد.

داستان های محبوب

مدیر یادگیری ماشین اپل به دلیل بازگشت به کار اداری استعفا داد

به گفته Zoë Schiffer از The Verge، مدیر یادگیری ماشین اپل، ایان گودفلو، کمی بیش از چهار سال پس از پیوستن او به این شرکت پس از اینکه قبلاً یکی از کارمندان برتر هوش مصنوعی گوگل بود، از سمت خود استعفا داده است. گودفلو این خبر را در ایمیلی به کارکنان اعلام کرد و گفت که استعفای او تا حدی به دلیل برنامه اپل برای بازگشت به کار حضوری است که نیاز به …

جانی آیو، مدیر سابق طراحی اپل، 12 ابزار مورد علاقه خود را در تجارت به اشتراک می گذارد

جانی آیو، مدیر سابق طراحی اپل، که هنوز هم در تولید محصولات با اپل شریک است، 12 ابزار طراحی ضروری خود را برای ساخت، علامت گذاری، اندازه گیری و حمل هر روز با خود فاش کرده است. این فهرست در یک شماره ویژه از مجله فایننشال تایمز “چگونه خرج کنیم” (با دیوار پرداخت) ظاهر می شود که آیو سردبیر مهمان آن است و طراح از این فرصت استفاده می کند تا تمرکز خود را بر وسواس …

راهکار Apple CarPlay برای وسایل نقلیه تسلا اکنون برای دانلود در دسترس است

Apple CarPlay اکنون برای وسایل نقلیه تسلا در دسترس است – اما فقط برای مالکانی که مایلند به راه حلی متوسل شوند که از Raspberry Pi متصل استفاده می کند. در مواجهه با بی‌تفاوتی آشکار تسلا به تماس‌های مکرر برای آوردن CarPlay به خودروهایش، توسعه‌دهنده لهستانی Michał Gapiński موفقیت خود را در آوردن سیستم خودروی اپل به تسلا مدل 3 خود در اوایل سال جاری نشان داد. همانطور که توسط تسلا نورث اشاره شده است، …

اپل فریمور جدید 4E71 را برای AirPods، AirPods Max و AirPods Pro منتشر کرد.

اپل امروز یک به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدید 4E71 را برای AirPods 2، AirPods Max و AirPods Pro منتشر کرد که نسبت به سیستم‌افزار 4C165 که در دسامبر منتشر شده بود، بیشتر است. اپل همچنین سفت‌افزار جدید 4E71 را برای AirPods 3 منتشر کرده است که نسبت به فریم‌ور 4C170 که در ژانویه منتشر شد، افزایش یافته است. اپل اطلاعاتی در مورد آنچه در به‌روزرسانی‌های سیستم‌افزار تازه‌شده برای AirPods ارائه می‌شود، ارائه نمی‌کند، بنابراین ما…

اپل تولید آیپاد تاچ را متوقف کرد

اپل امروز اعلام کرد که به طور رسمی آی پاد تاچ را متوقف می کند، لوازم جانبی قدیمی که با دستگاه های دیگری مانند آیفون و آی پد جایگزین شده است. اپل می‌گوید که آی‌پاد تاچ را حذف می‌کند، زیرا قابلیت‌های آن در میان محصولات اپل در دسترس است. آی‌پاد تاچ آخرین دستگاه باقی‌مانده در مجموعه آی‌پاد است و از ماه می به‌روزرسانی نشده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا