بررسی تخصصی

AURA Strap 2 اندازه گیری چربی، ماهیچه و تعادل آب را در اپل واچ ارائه می دهد

AURA Devices امروز نسل دوم بند AURA خود را معرفی کرد که دنباله‌ای بر بند اصلی AURA است که در سال 2020 عرضه شد. بند AURA که بازطراحی و مهندسی شده است با افزودن امپدانس بیوالکتریکی، قابلیت‌های سلامت و تناسب اندام اپل واچ را افزایش می‌دهد. تحلیل و بررسی.

بند هاله 1
این بند به اپل واچ متصل می شود و دارای حسگرهایی است که روی مچ دست قرار می گیرند تا اندازه گیری های منظم را انجام دهند. AURA می‌گوید که می‌تواند تغییرات بدن در نتیجه ورزش را اندازه‌گیری کند و اندازه‌گیری چربی، ماهیچه و تعادل آب را در اپل واچ ارائه دهد.

در مقایسه با بند AURA اصلی، بند AURA 2 20 درصد باریکتر و پنج درصد باریکتر برای تناسب بهتر است. بند قابل کشش در چندین گزینه موجود است و شبیه یکی از حلقه های انفرادی اپل بدون گیره است.

به گفته AURA، اندازه گیری را می توان با یک لمس انجام داد، و طراحی به روز شده 16 برابر بیشتر نقاط داده را ثبت می کند. AURA می گوید که این بهبود AURA Strap 2 را به 95 درصد از دقت اسکن DEXA می رساند.

بند هاله 2


با استفاده از معیارهای جمع آوری شده، برنامه همراه AURA توصیه ها و اهداف شخصی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به آنها کمک کند عملکرد تناسب اندام خود را بهینه کنند.

در کنار بند AURA 2، AURA یک سرویس اشتراک AURA Plus را معرفی می کند که گزارش های ماهیانه تناسب اندام و تغذیه، تجزیه و تحلیل عمیق ترکیب بدن، محتوای تناسب اندام و در آینده، چت های زنده را ارائه می دهد. شش ماه AURA Plus همراه با AURA Strap 2 است و پس از آن، قیمت آن 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال است.

AURA Strap 2 در رنگ مشکی موجود است و با اپل واچ سری 3 یا جدیدتر سازگار است. قیمت آن 149 دلار است و می توانید آن را از وب سایت AURA خریداری کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا