بررسی تخصصی

پادکست اپل “عاقل تر از من با جولیا لوئیس دریفوس” را به عنوان بهترین نمایش سال 2023 معرفی کرد.

پادکست‌های اپل امروز «عاقل‌تر از من با جولیا لوئیس دریفوس» را به‌عنوان نمایش سال 2023 معرفی کرد. جایزه سالانه یک پادکست را به دلیل کیفیت استثنایی، نوآوری و تأثیر آن در صنعت پادکست قدردانی می‌کند.

پادکست اپل “عاقل تر از من با جولیا لوئیس دریفوس” را به عنوان بهترین نمایش سال 2023 معرفی کرد.
«عاقل تر از من» در آوریل 2023 برای اولین بار به نمایش درآمد و از آن زمان به دلیل رویکرد متمایز خود که شامل مصاحبه با زنان برجسته ای مانند جین فوندا و کارول برنت است، مورد تحسین قرار گرفته است. این پادکست مضامین تجربیات زندگی، خرد، و تأثیرات اجتماعی را بررسی می کند.

«عاقل تر از من» برای 29 روز متوالی رتبه اول جدول آمریکا را به خود اختصاص داد. همچنین در برترین نمایش‌های جدید اپل برای سال 2023 در ایالات متحده رتبه پنجم را به خود اختصاص داد و در بین 10 نمایش برتر سال با بیشترین دنبال‌شده و بیشترین اشتراک‌گذاری قرار گرفت. قسمت اولیه پادکست نیز قابل توجه بود و دومین قسمت پر اشتراک‌گذاری شده در پادکست‌های اپل در ایالات متحده برای سال 2023 شد.

انتخاب نمایش سال توسط تیم تحریریه اپل پادکست انجام می شود که محتوا را بدون توجه به موقعیت یا محبوبیت آن در نمودار، بر اساس کیفیت و تأثیر آن ارزیابی می کند. «عاقل‌تر از من» به فهرست دریافت‌کنندگان قبلی می‌پیوندد که شامل «تغییر کد» از NPR (2020)، «تغییر جزئی برنامه‌ها» توسط صنایع پوشکین (2021) و «سوختن آهسته: رو در مقابل وید» ساخته اسلیت (2020) می‌شود. 2022).

«عاقل‌تر از من با جولیا لوئیس دریفوس» در پادکست‌های اپل و محتوای اضافی از طریق اشتراک در Lemonada Premium در دسترس است. “عاقل تر از من” برای فصل دوم تمدید شد که قرار است در بهار 2024 پخش شود.

داستان های محبوب

iOS 17.2 این 12 ویژگی جدید را به آیفون شما اضافه می کند

iOS 17.2 بیش از یک ماه است که در مرحله آزمایشی بتا قرار دارد و باید تا چند هفته دیگر برای همه کاربران منتشر شود. به‌روزرسانی نرم‌افزار شامل بسیاری از ویژگی‌ها و تغییرات جدید برای آیفون‌ها می‌شود، از جمله ده‌هایی که در زیر به آنها اشاره کرده‌ایم. انتظار می رود iOS 17.2 در اواسط دسامبر برای عموم عرضه شود. برای اطلاع از ویژگی‌های بیشتر در به‌روزرسانی، فهرست کامل ما را بررسی کنید. مجله …

فروش هفته سایبری Anker با 60٪ تخفیف در سراسر سایت وارد روزهای پایانی می شود

رویداد جمعه سیاه/هفته سایبری Anker در این آخر هفته وارد روزهای پایانی خود می شود و همچنان تا 60 درصد تخفیف در سراسر سایت ارائه می دهد. همچنین چند “جعبه اسرارآمیز” وجود دارد که می تواند شامل صدها دلار پس انداز باشد، اگر می خواهید ریسک کنید که از قبل چه چیزی می خرید. همه این فروش ها در 3 دسامبر به پایان می رسد. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با Anker است. وقتی تو…

حباب های سبز در آیفون برای به دست آوردن این 7 ویژگی جدید در سال آینده

اوایل این ماه، اپل اعلام کرد که بالاخره از اواخر سال آینده از RCS در اپلیکیشن Messages در آیفون پشتیبانی خواهد کرد. این تغییر منجر به چندین پیشرفت در تجربه پیام رسانی بین آیفون و دستگاه های اندرویدی می شود. RCS به استاندارد پیش‌فرض جدید برای پیام‌رسانی بین آیفون و دستگاه‌های اندرویدی تبدیل خواهد شد، اما این مکالمات همچنان حباب‌های سبز رنگی مانند…

داستان های برتر: iOS 17.1.2 منتشر شد، اطلاعات نادرست NameDrop و موارد دیگر

کارمندان اپل پس از تعطیلات روز شکرگزاری به سر کار بازگشتند و این بدان معناست که این هفته شاهد تعدادی به روز رسانی سیستم عامل جدید برای انتشار عمومی و آزمایش بتا بودیم. این هفته همچنین شاهد برخی اطلاعات نادرست در مورد ویژگی جدید NameDrop اپل بودیم، در حالی که به نظر می‌رسد اپل و گلدمن ساکس در شراکت اپل کارت و حساب پس‌انداز خود در آستانه جدایی هستند.

چت های پیام رسان اینستاگرام و فیسبوک برای قطع ارتباط در این ماه

متا اعلام کرده است که قصد دارد به توانایی کاربران اینستاگرام برای چت کردن با اکانت های فیسبوک در اواخر این ماه پایان دهد و قابلیتی را که بیش از سه سال پیش معرفی کرده بود، لغو کند. در سپتامبر 2020، متا (در آن زمان فیس بوک) اعلام کرد که سرویس مسنجر فیس بوک خود را با پیام رسانی مستقیم اینستاگرام ادغام می کند و به کاربران اینستاگرام امکان می دهد با استفاده از همان پلتفرم با کاربران فیس بوک چت کنند و بالعکس.

کار اپل در زمینه اتصال 6G در حال گسترش است

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، به نظر می رسد کار اپل برای پیاده سازی اتصال سلولی 6G در دستگاه های خود در حال افزایش است. در آخرین نسخه خبرنامه “Power On” خود، گورمن توضیح داد که اپل به طور فزاینده ای توجه خود را به 6G معطوف می کند، حتی در بحبوحه مشکلاتی که به طور گسترده در توسعه مودم سلولی 5G سفارشی گزارش شده است. در سال 2021، اولین کار بسیار خاص اپل …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا