بررسی تخصصی

اپل نسخه‌های iOS 16.5.1 و macOS 13.4.1 را به‌دلیل باگ سافاری به‌روزرسانی‌های پاسخ‌دهی سریع امنیتی ارائه می‌کند.

اپل اوایل امروز به‌روزرسانی‌های جدید Rapid Security Response را برای کاربران iOS 16.5.1، iPadOS 16.5.1 و macOS Ventura 13.4.1 منتشر کرد، اما اپل احتمالاً به دلیل مشکلی که باعث شده وب‌سایت‌های خاصی پس از RSR کار نکنند، نرم‌افزار را کنار گذاشته است. نصب شدند.

ویژگی پاسخ سریع امنیتی 1
بر اساس گزارش های مربوط به MacRumors انجمن‌ها، فیس‌بوک، اینستاگرام، واتس‌اپ، زوم و سایر وب‌سایت‌ها به دنبال به‌روزرسانی‌های «پاسخ امنیتی سریع»، هشداری درباره عدم پشتیبانی در مرورگر سافاری دادند.

به‌روزرسانی‌های iOS 16.5.1، iPadOS 16.5.1 و macOS Ventura‌ 13.4.1 Rapid Security Response یک آسیب‌پذیری WebKit را برطرف کردند که اپل می‌گوید ممکن است به طور فعال مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد. متأسفانه، به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی‌ها عامل کاربر سافاری را به یک (a) تغییر داده است که منجر به شکستن برخی وب‌سایت‌ها می‌شود.

اپل احتمالاً پس از رفع مشکل، RSR ها را مجدداً منتشر خواهد کرد.

کسانی که قبلاً به‌روزرسانی را نصب کرده‌اند، می‌توانند با رفتن به Settings > General > About و ضربه زدن بر روی iOS Version، آن را در iOS دانگرید کنند. از آنجا روی Remove Security Update ضربه بزنید. در مک، به‌روزرسانی‌ها را می‌توان با دنبال کردن نحوه حذف ما حذف کرد.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا