بررسی تخصصی

Apple Seeds Second tvOS 17.2 نامزدی را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

اپل امروز دومین نسخه کاندید انتشار tvOS 17.2 آینده را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، با این به روز رسانی چند روز پس از اولین tvOS 17.2 RC.

Apple TV 2022 ویژگی آبی
توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند با شرکت در نسخه بتا از طریق برنامه تنظیمات در Apple TV، به روز رسانی tvOS 17.2 را دانلود کنند. یک حساب توسعه دهنده ثبت شده مورد نیاز است.

به‌روزرسانی‌های tvOS معمولاً در مقایسه با سایر به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در مقیاس جزئی هستند و عمدتاً بر رفع اشکال‌ها و بهبودهای کوچک‌تر تمرکز می‌کنند تا تغییرات ظاهری قابل‌توجه، اما tvOS 17.2 یک برنامه تلویزیونی اپل بازبینی‌شده را معرفی می‌کند.

این برنامه اکنون دارای یک نوار کناری است که محتوای سرویس‌های اپل و سرویس‌های پخش جریانی را که با ویژگی tvOS Watch Now یکپارچه می‌شوند، در خود جای می‌دهد. بخش‌های اختصاصی برای Search، Watch Now، ‌Apple TV+‌، MLS Season Pass، Sports، فروشگاه، و کتابخانه در بالای نوار کناری، به همراه بخش‌های اختصاصی برای سرویس‌های پخش مانند ABC، CBS، Comedy Central، Hulu وجود دارد. ، ESPN ، Discovery ، Peacock ، Prime Video و موارد دیگر.

می‌توانید روی هر سرویس پخش کلیک کنید تا محتوایی را ببینید که به طور خاص در آن سرویس در دسترس است، و همچنین یک بخش تلویزیون من جدید است که جایگزین «کانال‌های من» می‌شود.

در RC قبلی، اپل فرآیند غروب آفتاب برنامه های iTunes Movies و iTunes TV Show را آغاز کرد. تلاش برای استفاده از این برنامه‌ها، مشتریان را برای خرید فیلم و برنامه تلویزیونی به برنامه Apple TV هدایت می‌کند. در آینده، اپل قصد دارد این برنامه ها را حذف کند و برنامه Apple TV را به عنوان مرکز مشاهده و خرید محتوا باقی بگذارد.

اپل همچنین نامزد انتشار جدیدی برای نرم افزار HomePod 17.2 منتشر کرده است. هر دو نسخه tvOS 17.2 و ‌HomePod 17.2 هفته آینده در کنار iOS 17.2 منتشر خواهند شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا