بررسی تخصصی

اپل واچ اولترا 2 در کنار فروش سری 9 و SE رکورد جدید قیمت 699 دلاری را ثبت کرد.

آمازون امروز چند تخفیف بزرگ برای اپل واچ دارد که سرلوحه آن قیمت پایین بی‌سابقه اپل واچ اولترا 2 است. بسیاری از این ساعت‌ها را می‌توان تا کریسمس تحویل داد و برای اکثر مدل‌ها تاریخ تحویل در اواسط هفته آینده وجود دارد.

ساعت اپل سیاه جمعهتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

اپل واچ اولترا 2

با شروع اپل واچ اولترا 2، آمازون پوشیدنی جدید 2023 را برای آن عرضه کرده است 699.00 دلار، از 799.00 دلار کاهش یافته است. این اولین باری است که تخفیف 100 دلاری اپل واچ اولترا 2 را دنبال می کنیم و در حال حاضر فقط در حلقه گرین/خاکستری تریل موجود است.

apple watch ultra 1 black Friday

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

توجه داشته باشید که برای مشاهده برچسب قیمت نهایی 699.00 دلار در صفحه پرداخت، باید یک کوپن روی صفحه به ارزش 50 دلار را گیره دهید. چند مدل Apple Watch Ultra 2 در اینجا وجود دارد 729.99 دلار در آمازون، که دومین قیمت مناسب است.

اپل واچ سری 9

آمازون همچنین چند دستگاه اپل واچ سری 9 را در فروش دارد. شما می توانید دستگاه جی پی اس 41 میلی متری را برای 309.99 دلار در Midnight Aluminium، از 399.00 دلار کاهش یافت. این قیمت پایینی است که حتی از فروش ما در جمعه سیاه نیز شکست می‌خورد.

اپل واچ سری 9 جمعه سیاه

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

فقط رنگ 41 میلی‌متری GPS Midnight آلومینیومی با این قیمت کم در دسترس است، اما اگر رنگ‌های دیگر را ترجیح می‌دهید، همچنان می‌توانید با قیمت‌های بسیار کمی از بهترین قیمت‌ها خریداری کنید. شما اینها را در پیدا خواهید کرد 329.99 دلار، اگرچه برخی ممکن است بعد از کریسمس وارد شوند.

برای گزینه‌های GPS 45 میلی‌متری، می‌توانید دو رنگ دریافت کنید 339.99 دلار، از 429.00 دلار کاهش یافته است. اینها قیمت‌های پایین همیشه هستند که باز هم معاملات جمعه سیاه را شکست می‌دهند و هر دو آلومینیوم Midnight و Silver برای تحویل قبل از کریسمس در دسترس هستند.

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

اپل واچ SE

در نهایت، قیمت های پایین نیز به اپل واچ SE بازگشته است. شما می توانید مدل 40 میلی متری GPS را برای 199.00 دلار در چندین رنگ، از 249.00 دلار کاهش یافته است. مدل جی پی اس 44 میلی متری به فروش می رسد 229.00 دلار، از 279.00 دلار کاهش یافته است.

خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا