بررسی تخصصی

نمایش MacRumors: آیا اپل یکی ارزش آن را دارد؟

به دنبال افزایش اخیر قیمت Apple One، در قسمت این هفته از نمایش MacRumors، نگاهی دقیق‌تر به بسته اشتراک اپل و هر یک از سرویس‌های موجود در آن خواهیم داشت.

Apple One مجموعه ای از خدمات اشتراک اپل است که با قیمت کلی پایین تر در دسترس است. طرح «انفرادی» شامل iCloud+ (50 گیگابایت)، Apple TV+، Apple Music و Apple Arcade است. طرح “خانواده” 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud و امکان اشتراک گذاری با حداکثر پنج نفر را اضافه می کند، در حالی که طرح “Premier” 1.8 ترابایت فضای ذخیره سازی iCloud، Apple Fitness+ و Apple News+ را اضافه می کند. افزایش قیمت های اخیر بسته ها به شرح زیر است:

  • شخصی: 16.95 دلار در ماه → 19.95 دلار در ماه
  • خانواده: 22.95 دلار در ماه → 25.95 دلار در ماه
  • برتر: 32.95 دلار در ماه → 37.95 دلار در ماه

ما احساسات خود را در مورد هر یک از خدمات منحصر به فرد موجود در بسته مورد بحث قرار می دهیم، به تجربیات شخصی خود نگاه می کنیم، آنچه در مورد هر یک از آنها دوست داریم و جایی که آنها می توانند بهبود یابند. ما در نهایت بررسی می‌کنیم که آیا Apple One ارزشش را دارد یا خیر و به این فکر می‌کنیم که چه سرویس‌های جدید اپل می‌تواند در افق باشد، مانند Apple Books+، Apple Podcasts+ و Apple Health+.

MacRumors Show اکنون در کانال یوتیوب خود است، بنابراین سری به سر بزنید و مشترک شوید تا از قسمت‌ها و کلیپ‌های جدید در آینده مطلع شوید:

همچنین می‌توانید به نمایش MacRumors در پادکست‌های Apple، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید.

اگر قبلاً به قسمت قبلی The MacRumors Show گوش نداده‌اید، اولین گفتگوی عمیق ما را با کوین نتر در مورد شایعات پیرامون سری آیفون 16 دنبال کنید.

برای قسمت‌های جدید هر هفته در نمایش MacRumors مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار مهم در اینجا بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان جالبی مانند جرد نلسون، الی هوداپ، لوک میانی، مایک بل، سارا دیتسچی، آی جاستین، جان رتینگر، آندرو ادواردز، آرنولد کیم، بن سالینز، مارکوس کین، کریستوفر لاولی، فرانک مک شان، دیوید لوئیس، تایلر استالمن، به آنها ملحق می شوند. ، جان پروسر، سام کوهل، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، راس یانگ، ایان زلبو و رنه ریچی.

MacRumors Show اکنون در X است @MacRumorsShow، پس حتما ما را دنبال کنید تا از پادکست مطلع شوید. شما همچنین می توانید به نمایش MacRumors تاپیک فروم برای ارتباط مستقیم با ما. به یاد داشته باشید که پادکست را رتبه بندی و مرور کنید و به ما اطلاع دهید که دوست دارید در آینده چه موضوعات و مهمانانی را ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا