بررسی تخصصی

فروش آخر هفته جدید Best Buy دارای قیمت های کم سابقه ای در مک بوک پرو و ​​مک بوک ایر است

فروش تعطیلات یک ماهه Best Buy با چندین قیمت ارزان قیمت در سری رایانه های مک بوک پرو و ​​مک بوک ایر اپل ادامه دارد. علاوه بر نوت‌بوک‌های اپل، رویداد Best Buy در سراسر سایت تخفیف‌هایی برای لوازم خانگی، تلویزیون، بازی‌های ویدیویی و موارد دیگر دارد.

بهترین خرید دانه های برفتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

مک بوک پرو

مک بوک پرو 512 گیگابایتی 14 اینچی M3 اپل برای آن موجود است 1,399.00 دلار، از 1599.00 دلار کاهش یافته است. قیمت‌های این مقاله منعکس‌کننده قیمت‌های معامله نهایی است که برای اعضای My Best Buy Plus یا My Best Buy Total اعمال می‌شود. اگر عضو نیستید، می توانید در وب سایت Best Buy با قیمت 49.99 دلار در سال برای My Best Buy Plus ثبت نام کنید.

افراد غیرعضو همچنان می توانند نوت بوک را با قیمت دوم بهترین قیمت خریداری کنند که آمازون با آن مطابقت دارد. برای مک‌بوک پرو M3 14 اینچی 512 گیگابایتی، این بدان معناست که می‌توانید آن را در آمازون دریافت کنید. 1,449.00 دلار در هر دو رنگ خاکستری فضایی و نقره ای.

مک بوک پرو بهترین خرید برف

ثانیا، Best Buy دارای یک ترابایت 14 اینچی M3 MacBook Pro است 1,549.00 دلار، از 1799.00 دلار کاهش یافته است. این یکی با قیمت پایین تمام دوران با 250 دلار تخفیف است و دوباره فقط برای اعضای My Best Buy Plus و My Best Buy Total موجود است.

مشابه مدل 512 گیگابایتی، B&H Photo دارای 1 ترابایت مک بوک پرو 14 اینچی M3 با دومین قیمت مناسب است. 1599.00 دلار در فضای خاکستری. اگر عضو My Best Buy Plus یا Total نباشید، این همان قیمتی است که در Best Buy خواهید یافت.

مک بوک ایر

مک بوک ایر 13 اینچی M1 اپل در دسترس است 749.99 دلار، از 999.00 دلار کاهش یافته است. مشابه فروش قبلی، برای دیدن این معامله باید عضو My Best Buy Plus/Total باشید. با کوپن داخل صفحه همان قیمت را در آمازون خواهید یافت.

m1 macbook air red

از بهترین تخفیف های این هفته در محصولات اپل و لوازم جانبی مرتبط در خلاصه تخفیف های اختصاصی اپل ما مطلع شوید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا