بررسی تخصصی

اپل دومین بتا را از watchOS 10 به توسعه دهندگان می دهد

اپل امروز دومین بتا از به‌روزرسانی آتی watchOS 10 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد، به‌روزرسانی نرم‌افزاری آن دو هفته پس از معرفی بتا پس از رویداد اصلی WWDC در 5 ژوئن ارائه شد.

ویژگی Apple watchOS 10
برای نصب به‌روزرسانی ‌watchOS 10، توسعه‌دهندگان باید برنامه Apple Watch را باز کنند، به بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار در بخش «عمومی» در تنظیمات بروید و بتای برنامه‌نویس ساعت 10 را تغییر دهید. توجه داشته باشید که یک Apple ID مرتبط با حساب توسعه دهنده مورد نیاز است.

پس از فعال شدن به‌روزرسانی‌های بتا، واچ OS 10 را می‌توانید در همان بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار دانلود کنید. برای نصب نرم افزار، اپل واچ باید 50 درصد عمر باتری داشته باشد و باید روی شارژر اپل واچ قرار گیرد.

‌watchOS 10 یک رابط کاملاً جدید متمرکز بر ویجت اضافه می‌کند. می‌توانید با استفاده از Digital Crown از هر صفحه ساعتی به یک پشته ویجت دسترسی داشته باشید و با کشیدن انگشت روی آن‌ها به اطلاعات مرتبط برسید. مرکز کنترل را می‌توان از هر برنامه‌ای با فشار دادن دکمه کناری فعال کرد، و این کنترل‌های دسترسی سریع جدید به شما امکان می‌دهند از صفحه‌های ساعتی استفاده کنید که اطلاعات کمتری را پشتیبانی می‌کنند و در عین حال همه چیزهایی را که نیاز دارید در دسترس شما قرار می‌دهند.

صفحه‌های ساعت Palette و Snoopy جدید، به‌روزرسانی‌های تمرینات دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، و ادغام‌های سلامت روان وجود دارد. کاربران می توانند با استفاده از Apple Watch وضعیت ذهنی و خلق و خوی خود را ثبت کنند و این دستگاه در طول زمان بینش هایی را در مورد سلامت روان ارائه می دهد.

‌watchOS 10 در حال حاضر محدود به توسعه‌دهندگان است، اما اپل یک نسخه بتا عمومی را اواخر تابستان امسال ارائه می‌کند و در پاییز امسال عرضه رسمی خواهد شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا