بررسی تخصصی

تیم خدمات بازسازی Eddy Cue اپل برای تمرکز بیشتر بر روی جریان و تبلیغات

بر اساس گزارشی جدید، ادی کیو، معاون ارشد خدمات اپل، در حال تلاش برای بازسازی مدیریت خدمات با هدف تمرکز بیشتر بر روی جریان و تبلیغات است. بیزینس اینسایدر.

ویژگی 2 اپلیکیشن اپل وان
کیو استریمینگ و تبلیغات را زمینه‌هایی می‌داند که در آن فرصتی برای رشد درآمد وجود دارد و او قبلاً به‌روزرسانی مسئولیت‌های مدیران خدمات کلیدی را آغاز کرده است. پیتر استرن، معاون خدمات اپل، دیگر تبلیغات را مدیریت نمی‌کند و به او زمان بیشتری برای تمرکز روی ویدیو، اخبار، کتاب، iCloud، Fitness+ و Apple One می‌دهد.

تاد ترزی، معاون تبلیغاتی اپل، در عوض مسئولیت بیشتری را بر عهده خواهد گرفت و از ابتدای سال به طور مستقیم به Cue گزارش می دهد. یکی از منابعی که با بیزینس اینسایدر گفت که تجارت تبلیغاتی اپل اکنون “به اندازه کافی بزرگ است که به تنهایی زندگی کند.”

اپل اخیراً پس از بستن قرارداد با لیگ برتر بیسبال، حقوق بیسبال جمعه شب را به دست آورده است و بخشی از تلاش آن برای گسترش خدمات پخش شامل معاملات ورزشی اضافی نیز خواهد بود. شایعات حاکی از آن است که اپل در تلاش است تا حقوق بسته یکشنبه NFL را تضمین کند بیزینس اینسایدر می گوید که اپل همچنین می خواهد حقوق پخش بازی های NBA را دریافت کند.

محتوای ورزشی بینندگان جدیدی را برای Apple TV+، که اپل از زمان عرضه آن در سال 2019 در تلاش بوده است، جذب کند. اپل هنوز مقدار محدودی محتوای اصلی در مقایسه با سایر سرویس‌های استریم دارد و نمی‌تواند همان شماره مشترک Hulu، Netflix و Disney+ را جذب کند.

درآمد خدمات در طول چندین سال گذشته به طور پیوسته در حال رشد بوده است و دسته خدمات اکنون شامل Apple TV+‎، ‎iCloud‎، Apple Fitness+، Apple News+، Apple Music، App Store، Apple Care+، Apple Arcade، Apple Pay، و بیشتر.

در سه ماهه دوم سال 2022، خدمات 19.8 میلیارد دلار از 17 میلیارد دلار در سه ماهه سال قبل به ارمغان آورد.

اپل در کنار تمرکز بر استریم و تبلیغات، برنامه هایی برای معرفی سرویس های جدید نیز دارد. شایعاتی مبنی بر وجود سرویس اشتراک سخت افزاری وجود دارد و ‌Apple Pay در حال گسترش است و قابلیت خرید اکنون، پرداخت بعدا را نیز در بر می گیرد. درآخر هفنه، بلومبرگمارک گورمن گفت که اپل حتی یک سرویس مشابه Instacart را بررسی کرده است که با داده های تغذیه در برنامه Health یکپارچه می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا