بررسی تخصصی

اپل در حال کار بر روی دو مدل جدید iPad Air است

طبق گزارشی که منتشر شده است، اپل در حال کار بر روی دو نسخه جدید از iPad Air 6 است 9to5Mac. این سایت ادعا می‌کند که اپل چهار مدل مجزا دارد (هر کدام به صورت تلفن همراه و وای‌فای)، هرچند مشخص نیست که اگر واقعاً دو مدل جداگانه iPad Air عرضه شود، چه عاملی متمایز خواهد بود.

آی پد ایر سایبر
اپل دو نسخه از آیپد پرو تولید می کند زیرا در دو اندازه و 9to5Mac حدس می‌زند که اپل می‌تواند نسخه بزرگ‌تری از آی‌پد ایر را به همراه نسخه ۱۰.۹ اینچی فعلی عرضه کند، یا «مدل گران‌تر با مشخصات بهتر» را معرفی کند.

با توجه به اینکه خط تولید آیپد در حال حاضر دارای دو اندازه از iPad Pro است، یک iPad ارزان قیمت و iPad mini، یک iPad Air بزرگتر یا بالاتر ممکن است چندان منطقی نباشد. 9to5Mac هشدار می دهد که برنامه های اپل ممکن است تغییر کند و ممکن است مدل دوم آی پد ایر ظاهر نشود.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که اپل در حال کار بر روی نسل هفتم آی‌پد مینی و نسل یازدهم آی‌پد ارزان‌قیمت است و انتظار نمی‌رود هیچ یک از تبلت‌ها تغییرات عمده‌ای داشته باشند. 9to5Mac می‌گوید که منابع آن بر این باورند که iPad mini‌ 7 «به‌زودی» عرضه می‌شود، اما این گزارش همچنین می‌گوید که همه آی‌پدهای جدید در مسیری هستند که «از هم‌اکنون تا WWDC 2024 در ژوئن» معرفی می‌شوند، که یک پنجره گسترده است.

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل در ماه سپتامبر گفت که اپل به احتمال زیاد آیپدهای جدید را در سال 2023 معرفی نخواهد کرد و مدل‌های iPad mini و iPad Air در سال 2024 عرضه خواهند شد. بلومبرگمارک گورمن همچنین در ماه سپتامبر گفت که اپل در حال کار بر روی یک iPad Air جدید است و ممکن است “به زودی” عرضه شود، بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا تا قبل از پایان سال یک ‌آی‌پد از این نوع را ببینیم یا خیر.

اپل از مارس 2022 آی‌پد ایر را به‌روزرسانی نکرده است، بنابراین بیش از یک سال از آخرین به‌روزرسانی می‌گذرد. مدل فعلی شامل تراشه M1 است و اپل می‌تواند منتظر معرفی تراشه M3 برای به‌روزرسانی باشد، بنابراین زمان راه‌اندازی iPad Air را می‌توان با زمان راه‌اندازی M3 مرتبط کرد.

در مورد آی‌پد مینی، از سپتامبر 2021 به‌روزرسانی نشده است، اگرچه تبلتی نیست که اپل مرتباً آن را به‌روزرسانی کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا