بررسی تخصصی

اپل اعلام کرد که کسب‌وکارها می‌توانند شناسه‌های آیفون را در اواخر امسال بپذیرند

اپل امروز اعلام کرد که کاربران آیفون از اواخر امسال می توانند گواهینامه رانندگی یا شناسه ذخیره شده در برنامه کیف پول را در مشاغل و مکان های شرکت کننده ارائه دهند. کاربران به سادگی آیفون یا اپل واچ خود را در نزدیکی آیفون کسب و کار نگه می دارند تا سن و هویت خود را برای مواردی مانند مشروبات الکلی، اتومبیل های کرایه ای و موارد دیگر تأیید کنند.

کسب و کار شناسه کیف پول اپل
به گفته اپل، به کاربران نشان داده می شود که چه اطلاعاتی درخواست می شود و آیا طرف دریافت کننده اطلاعات را ذخیره می کند یا خیر. سپس از کاربران خواسته می شود با استفاده از Face ID یا Touch ID احراز هویت کنند و رضایت دهند. برای ارائه این قابلیت به هیچ سخت افزار اضافی فراتر از آیفون نیاز نیست.

اپل این ویژگی را در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که چندین ویژگی جدید مرتبط با خدمات را پوشش می دهد که اواخر امسال برای iOS 17، iPadOS 17، macOS Sonoma، watchOS 10 و tvOS 17 قرار خواهند گرفت. یکی دیگر از ویژگی های اعلام شده شامل امکان تنظیم پرداخت های مکرر Apple Cash در برنامه کیف پول، به صورت هفتگی، دو هفته ای یا ماهانه است.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا