بررسی تخصصی

اپلیکیشن دوربین iOS 17 می تواند به صاف کردن زاویه عکاسی شما کمک کند

برنامه دوربین iOS چند تنظیمات اختیاری را ارائه می دهد تا به شما کمک کند عکس های خود را ردیف کنید، به ویژه یک شبکه که می تواند روی صفحه نمایش داده شود تا به اعمال قانون یک سوم کمک کند.

کلاژ ios 17
و برای چند سال گذشته، حالت Grid یک ویژگی تراز کردن تا حدی پنهان برای عکس‌های از بالا به پایین را شامل می‌شود، که یک جدول متقاطع شناور ظاهر می‌شود تا مطمئن شوید که به درستی بالای سوژه قرار گرفته‌اید.

با iOS 17، اپل عملکرد تراز کردن دوربین را بهبود می بخشد، آن را از حالت Grid به گزینه خاص خود جدا می کند و آن را گسترش می دهد تا یک سطح افقی را برای عکس های مستقیم سنتی تر در نظر بگیرد.

شماره دوربین ios 17
با روشن کردن گزینه Level یک خط افقی شکسته بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود وقتی آیفون شما احساس می کند که برای گرفتن عکس مستقیم در صف قرار گرفته اید و دستگاه خود را کمی از افقی کج می کنید. هنگامی که تلفن شما از سطح خارج است، خط سفید به نظر می رسد و پس از رسیدن به جهت گیری سطح برای نشان دادن موفقیت، زرد می شود.

سطح دوربین ios 17
پاپ آپ تراز کردن فقط برای مدت کوتاهی و فقط در محدوده باریکی از زوایای نزدیک به افقی (در جهت عمودی یا افقی) ظاهر می شود، بنابراین زمانی که عمداً سعی می کنید عکسی با زاویه بگیرید، به طور مزاحم ظاهر نمی شود. .

تنظیم سطح دوربین ios 17
اگر قبل از ارتقا حالت Grid را روشن نکرده باشید، به نظر می‌رسد گزینه جدید به‌طور پیش‌فرض خاموش است، اما اگر قبلاً کاربر حالت Grid هستید، به‌طور پیش‌فرض روشن است. این گزینه را می توان در بخش دوربین برنامه تنظیمات تغییر داد.

ویژگی جدید Level تنها یکی از تعدادی از پیشرفت‌های عکس‌ها در iOS 17 است، از جمله برش با یک ضربه، تشخیص حیوانات خانگی، ایجاد برچسب متحرک و جستجوی تصویری برای دستور العمل‌ها از عکس‌ها.

(ممنون، جیک!)

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا