بررسی تخصصی

آمازون تقریباً هر مدل اپل واچ سری 9 را با قیمت های پایین همیشه برای جمعه سیاه دارد

هفته گذشته، آمازون اولین تخفیف های عمده اپل واچ سری 9 را معرفی کرد. امروز، این تخفیف ها بازگشته اند و برخی از بهترین معاملات جمعه سیاه را با 50 دلار تخفیف تقریباً برای هر دستگاه سری 9 ارائه می دهند. 349.00 دلار برای مدل 41 میلی متری GPS، از 399.00 دلار کاهش یافته است.

اپل واچ سری 9 جمعه سیاهتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

اپل مدل های سری 9 را در ماه سپتامبر عرضه کرد و در اوایل شدیدترین تخفیف ها حدود 10 تا 15 دلار بود. معاملات جمعه سیاه آمازون این افت های اولیه را از بین می برد و شامل GPS و مدل های تلفن همراه می شود. این بار، دستگاه جی پی اس 41 میلی متری در دو مدل آلومینیومی و همچنین در دو مدل S/M و M/L موجود است.

آمازون همچنین دارای GPS Apple Watch Series 9 45 میلی متری است 379.00 دلار، از 429.00 دلار کاهش یافته است. این ساعت در چهار رنگ آلومینیومی موجود است، هر دو S/M و M/L متناسب، و این یکی دیگر از قیمت های کم سابقه در ساعت هوشمند است.

معاملات تلفن همراه اپل واچ سری 9 در حال حاضر به همان اندازه در آمازون فراوان است. شما می توانید مدل سلولار 41 میلی متری را تهیه کنید 449.00 دلار و مدل سلولی 45 میلی متری برای 479.00 دلار، که هر دو دارای 50 دلار تخفیف و قیمت های پایین هستند. شما هر پنج گزینه آلومینیومی را با این قیمت‌ها و همچنین گزینه‌های چند سایز را در فروش خواهید یافت.

هر کسی که برای تخفیف های اپل واچ خرید می کند، باید به راهنمای اختصاصی ما برای بهترین تخفیف های اپل واچ در اوایل جمعه سیاه مراجعه کند. در حال حاضر، این همچنین شامل قیمت پایین بی سابقه در 44 میلی متر GPS Apple Watch SE (2022)، با قیمت 219.99 دلار، از 279.00 دلار کاهش یافته است.

اگر این هفته خریدهای تعطیلات خود را آغاز می کنید، راهنماهای بیشتری برای بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه برای AirPods، iPhone، HomePod و iPad به شما ارائه کرده ایم. ما همچنین بهترین معاملات کلی اپل را تا 24 نوامبر زیر نظر داشته ایم. همه این راهنماها با ادامه ماه به روز خواهند شد، بنابراین حتماً برای به روز ماندن در مورد به روز بودن، نشانه گذاری کرده و دوباره بازدید کنید. بهترین قیمت برای محصولاتی که به آنها توجه دارید.

به‌علاوه، ما همه بهترین معاملات فصل را در خلاصه‌بندی اختصاصی جمعه سیاه خود دنبال می‌کنیم. خلاصه ما عمدتاً بر روی محصولات اپل و لوازم جانبی فنی مرتبط تمرکز دارد، بنابراین منبع خوبی برای خرید آنلاین تعطیلات شما است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا