بررسی تخصصی

Sonos برنامه‌های خود را برای ورود به دسته‌بندی عمده محصولات جدید، هدفون‌های احتمالی اعلام کرد

Sonos امروز اعلام کرد که قصد دارد در سال 2024 به یک دسته محصول جدید “چند میلیارد دلاری” گسترش یابد، که به طور گسترده تصور می شود هدفون باشد. پاتریک اسپنس، مدیرعامل Sonos از ارائه جزئیات دقیق در مورد برنامه‌های این شرکت خودداری کرد، اما او گفت که محصول جدید «مکمل» دستگاه‌های کنونی Sonos خواهد بود و «مشتریان را خوشحال می‌کند و درآمد فوری ایجاد می‌کند».

airpods max بهار آبی
اسپنس گفت که Sonos معتقد است در سال 2024 بیش از 100 میلیون دلار از محصولات جدید تولید خواهد کرد و محصول جدید “بخش بزرگی” از این درآمد را در نیمه دوم سال به خود اختصاص خواهد داد.

سال هاست که شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Sonos قصد دارد با یک جفت هدفون بی سیم وارد بازار هدفون شود که می تواند از نظر طراحی شبیه هدفون های روی گوشی مانند AirPods Max باشد. Sonos هرگز کار خود را بر روی هدفون تایید نکرده است، اما یک یادداشت داخلی فاش شده است که توسط آن به دست آمده است بلومبرگ اوایل امروز تایید کرد که این شرکت واقعاً یک بخش هدفون دارد.

در حال حاضر، Sonos بلندگوهای بی‌سیم، نوارهای صوتی و سایر دستگاه‌های سینمای خانگی را توسعه می‌دهد، بنابراین به نظر می‌رسد هدفون قدم بعدی منطقی برای این شرکت باشد. از آنجایی که Sonos دستگاه‌های رده بالاتری تولید می‌کند، اولین هدفون‌ها می‌توانند برای رقابت با هدفون‌های روی گوشی شرکت‌هایی مانند Bose، Sony، Sennheiser، Shure و Bowers & Wilkins طراحی شوند، اما Sonos می‌تواند بازار AirPods را نیز هدف قرار دهد.

بلومبرگ در سال 2019 گفت که Sonos قیمت 300 دلاری را هدف قرار داده و بر ویژگی هایی مانند کیفیت صدا و قابلیت همکاری چند سرویس تمرکز کرده است، اما چندین سال از افشای جزئیات جدید می گذرد.

بلندگوهای Sonos در حال حاضر با بلندگوهای اپل رقابت می کنند، بنابراین مجموعه ای از هدفون ها که به عنوان جایگزینی برای AirPods Max و Beats عمل می کنند، تعجب آور نیستند. در حال حاضر، اطلاعات کمی در مورد برنامه‌های Sonos برای هدفون‌ها وجود دارد و تاریخ عرضه مشخصی نیز وجود ندارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا