بررسی تخصصی

هزینه تعمیرات Apple Watch Ultra 499 دلار بدون AppleCare+

طبق وب سایت اپل، تعمیرات Apple Watch Ultra بدون برنامه AppleCare+ در ایالات متحده 499 دلار هزینه دارد. این هزینه برای اپل واچ اولترا که به قاب تیتانیوم، صفحه نمایش، دکمه ها، سنسورها یا سایر اجزا آسیب دیده است اعمال می شود.

Apple Watch Ultra 3up hero 220907 Full Bleed Image
اپل همچنین می تواند باتری اپل واچ اولترا را با هزینه 99 دلار تعویض کند، صرف نظر از اینکه مشتری دارای پوشش AppleCare+ است یا خیر.

در مقایسه، هزینه تعمیر اپل واچ سری 8 از 299 تا 399 دلار بدون برنامه AppleCare+ متغیر است، در حالی که باتری جایگزین 79 دلار قیمت دارد. هزینه تعمیرات اپل واچ SE نسل دوم از 199 تا 229 دلار متغیر است.

AppleCare+ برای Apple Watch Ultra با قیمت 99 دلار یا 4.99 دلار در ماه در دسترس است و شامل حوادث نامحدود محافظت از آسیب تصادفی است که هر حادثه مشمول هزینه خدمات 79 دلاری است. مانند هر نوع بیمه ای، مشتریانی که AppleCare+ را خریداری می کنند، می توانند در صورت آسیب رساندن به Apple Watch Ultra در پول خود صرفه جویی کنند.

اپل واچ اولترا با الهام از “افراطی ترین فعالیت ها” دارای طراحی ناهموار با قاب تیتانیوم 49 میلی متری، صفحه نمایش بزرگتر با پوشش کریستالی تخت یاقوت کبود، نوارهای جدید طراحی شده برای فضای باز، مقاومت در برابر آب تا عمق 100 متری است. یک دکمه “Action” نارنجی روشن قابل تنظیم و موارد دیگر. بر خلاف مدل‌های معمولی اپل واچ، Ultra دارای یک محفظه بیرون زده برای تاج دیجیتال و دکمه کناری است.

اپل واچ اولترا با قیمت 799 دلار برای سفارش در دسترس است و در فروشگاه ها عرضه می شود و از 23 سپتامبر به دست مشتریان می رسد. همه مدل ها دارای یک قاب تیتانیومی و اتصال سلولی به همراه انتخاب حلقه های آلپاین، تریل لوپ یا باند اقیانوس هستند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا